logo

Úvodní stránkaReferenceMgr. Lenka Laco

Reference Lenka Laco

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
13.09.2020 18:43 Lenka je dobrá volba!

Lenku jsem měl možnost sledovat při její práci s klienty mnohokrát, jelikož jsme se potkávali ve fitku na Dubině a její styl vedení lekcí i práce s klientem se mi velmi líbila. Při lekci nekouká do telefonu, ale naplno se věnuje klientům, sleduje a koriguje jejich techniku, což není vždy u jiných trenérů úplně pravidlem. Ve svých lekcích kombinuje cvičení na strojích a cviky s vlastním tělem, včetně využití závěsných systémů TRX, což zaručí rovnoměrné zapojení svalů celého těla. Za mě se jedná o velmi zkušenou trenérku, kterou mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo má zájem se naučit správně cvičit nebo si chce dát zkrátka pořádně do těla ... každému dle chuti :o)

Standa Hladěna

NOVINKY

31.8
2020

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

OD 31. SRPNA 2020 OPĚT ZAHAJUJEME SKUPINOVÉ LEKCE DLE ROZPISU. PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE ZBÝVÁ POSLEDNÍCH NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE.

Další info
1.8
2020

OBJEDNÁVKY NA KOMPLEXNÍ PÉČI FYZIOTERAPEUTA

V případě zájmu o fyzioterapii se můžete objednávat následovně: Mgr. Kolmanová - objednání přes tlačítko OBJEDNAT SE, Mgr. Hladěna - pouze emailem, SMS či telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat