logo

Úvodní stránkaSlužbyOsobní trenér fitness Pardubice

OSOBNÍ TRENÉR FITNESS

OMLOUVÁME SE, ALE SLUŽBA OSOBNÍ TRENÉR JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÁ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Posilování ve fitness centru se stává velmi oblíbenou pohybovou aktivitou a stále více přibývá návštěvníků, z nichž již jen malá část usiluje o nárůst svalové hmoty a síly. Většina z nich má cíle zdravotní, kondiční a samozřejmě „estetické“, ve smyslu redukce podkožního tuku, nárůstu podílu aktivní tělesné hmoty a „tvarování“ těla. Takový způsob cvičení ve fitness centru má oproti klasickému silovému tréninku řadu odlišností. Hlavním cílem posilování ve fitness centrech je navození a udržení svalové rovnováhy, zatímco klasický silový trénink bez dostatečné kompenzace tuto rovnováhu spíše narušuje. Na následujích fotografiích je uveden typický příklad z praxe. Na fotografii vlevo dochází při nesprávném provedení cviku na triceps k předsunutému držení ramen a přetěžování páteře v důsledku použití nadměrné zátěže a nesprávné techniky cvičení. Na fotografii vpravo je zobrazeno provedení cviku s důrazem na správné držení těla a izolované procvičení tricepsu s využitím kladky jednoruč.

  

 

V kontextu našeho pojetí FYZIOFITNESS se jedná o vzájemné propojení diagnostických a terapeutických postupů využívaných ve fyzioterapii společně s posilováním ve fitness centru prováděném na posilovacích trenažérech a s činkami. Obecným cílem tohoto zdravotně orientovaného posilování je zlepšení držení těla a úprava svalových dysbalancí, které bývají jednou z nejčastějších příčin bolestí zad. Toto cvičení je vhodné nejen pro „zdravé“ jedince s nekulturistickými cíli, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a „tvarovat“ tělo, ale také pro jedince s funkčními poruchami pohybového aparátu, kteří chtějí zlepšit svůj celkový zdravotní stav. Většina zdravotních obtíží není kontraindikací posilovacího tréninku, musí však být dodrženy určité zásady v souladu s individuálními potřebami daného klienta.

 


Je třeba mít na paměti, že investujete peníze do svého zdraví, proto pečlivě vybírejte osobního trenéra, kterému svěříte svoji tělesnou schránku. V případě, že se rozhodnete využít služeb osobního trenéra, určitě se zeptejte, jaká osvědčení či diplomy pro svou práci získal a zda se dále vzdělává. Zeptejte se ostatních klientů, jak jsou spokojeni s jeho prací i vystupováním a než se pro nějakého trenéra rozhodnete, sledujte ho při práci, jak se chová a jak trénuje.


VSTUPNÍ KONZULTACE U OSOBNÍHO TRENÉRA FITNESS

Konzultace je určena pro vzájemné seznámení s klientem/klientkou. Společně se nezávazně pobavíme o Vaší představě cvičení a cíli, kterého byste rádi dosáhli a pokud se definitivně rozhodnete pro naše služby, doporučíme Vám vhodný cvičební program, prostřednictvím kterého vysněného cíle společně dosáhneme :o) Vstupní konzultace je poskytována ZDARMA. 

ANALÝZA TĚLESNÉHO SLOŽENÍ PŘÍSTROJEM IN BODY 230

Vyšetření tělesného složení je vhodné pro začínající i pokročilé cvičence. Přístroj IN BODY 230 dokáže vyhodnotit podíl a množství svalové a tukové tkáně + vody v jednotlivých částech těla (paže, nohy, břicho zvlášť), dále proporční vyváženost postavy, viscerální (útrobní) tuk, mineralizaci kostí, růstový graf (u dětí), retenci vody a s tím spojené otoky atd. Toto vyšetření Vám umožní pravidelně kontrolovat průběh Vašeho snažení. 

NOVINKY

11.9
2023

ZÁPIS DO LEKCÍ ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2023

Milí klienti, právě začíná nové pololetí lekcí zdravotního cvičení od září 2023. Zbývají už pouze místa v lekci úterý od 17:30h (2místa) a v pátek od 8:30h (3místa). Ostatní lekce jsou již plně obsazeny, zapisujeme náhradníky. V případě zájmu o cvičení volejte na tel.: 777884665.

Další info
1.8
2023

MOŽNOST ZAKOUPENí LANA SM SYSTEM

PRÁVĚ JSME NASKLADNILI LANA NA CVIČENÍ SM SYSTEM K PRODEJI ZA 600Kč. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TEL: 777884665

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat