logo

Úvodní stránkaReferenceMgr. Lenka Laco

Reference Lenka Laco

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
13.09.2020 18:43 Lenka je dobrá volba!

Lenku jsem měl možnost sledovat při její práci s klienty mnohokrát, jelikož jsme se potkávali ve fitku na Dubině a její styl vedení lekcí i práce s klientem se mi velmi líbila. Při lekci nekouká do telefonu, ale naplno se věnuje klientům, sleduje a koriguje jejich techniku, což není vždy u jiných trenérů úplně pravidlem. Ve svých lekcích kombinuje cvičení na strojích a cviky s vlastním tělem, včetně využití závěsných systémů TRX, což zaručí rovnoměrné zapojení svalů celého těla. Za mě se jedná o velmi zkušenou trenérku, kterou mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo má zájem se naučit správně cvičit nebo si chce dát zkrátka pořádně do těla ... každému dle chuti :o)

Standa Hladěna

NOVINKY

11.9
2023

ZÁPIS DO LEKCÍ ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2023

Milí klienti, právě začíná nové pololetí lekcí zdravotního cvičení od září 2023. Zbývají už pouze místa v lekci úterý od 17:30h (2místa) a v pátek od 8:30h (3místa). Ostatní lekce jsou již plně obsazeny, zapisujeme náhradníky. V případě zájmu o cvičení volejte na tel.: 777884665.

Další info
1.8
2023

MOŽNOST ZAKOUPENí LANA SM SYSTEM

PRÁVĚ JSME NASKLADNILI LANA NA CVIČENÍ SM SYSTEM K PRODEJI ZA 600Kč. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TEL: 777884665

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat