logo

Úvodní stránkaSlužbySkupinové zdravotní cvičení

SKUPINOVÉ CVIČENÍ

Všechny typy lekcí skupinového zdravotního cvičení probíhají od září do června formou pololetních kurzů v aerobikovém sále OK Gym Dubina. Cvičení probíhá vždy v uzavřené skupině maximálně 16 osob, což umožňuje korekci případných chyb a postupné zvládání náročnějších cviků. Kurzy vede registrovaná fyzioterapeutka a výživová poradkyně Mgr. Monika Kolmanová a trenérka Bc. Kateřina Špásová

Z důvodu omezené kapacity je tedy nutné včasné přihlášení. Všichni účastníci kurzů mají možnost výměny jednotlivých lekcí v případě, že nemohou na svou lekci přijít. Každý účastník má navíc možnost využít v případě potřeby přednostního objednání na fyzioterapii či masáže.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ (ZDRAV)

Využívá především kombinace cviků sloužících k protažení zkrácených a posílení oslabených svalů. Společně se stabilizačními cviky kladně ovlivňuje držení těla a pomáhá předcházet bolestem zad a velkých kloubů. Kromě samotného cvičení na cvičebních podložkách jsou také využívány velké gymnastické míče a malé overbally. Všechny pomůcky jsou na místě k zapůjčení. Cvičení probíhá 1krát týdně 60min dle rozpisu.

SM-SYSTEM + ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ (SMS+ZDRAV)

Jedná se o variantu zdravotního cvičení, při které je v první polovině lekce využíván odpor speciálního pružného lana SM Systém, druhá polovina je pak zaměřena na úpravu svalových dysbalancí klasickým zdravotním cvičením viz výše. SM Systém má pozitivní vliv na korekci držení těla a následné snížení bolestivosti zad a velkých kloubů. Většina cviků je prováděna ve stoji. Prostřednictvím tahu horními nebo dolními končetinami dochází k aktivaci svalových řetězců podílejících se na napřímení páteře a odlehčení tlaku na meziobratlové ploténky. Kromě zdravotních benefitů pomáhá toto cvičení také k formování postavy, především v oblasti pasu. Cvičení probíhá 1x týdně 60min dle rozpisu.

 

  

NOVINKY

18.9
2022

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2022

Milí klienti, lekce skupinového cvičení mají omezenou kapacitu a v tuto chvíli je volné místo už pouze v pondělí od 9:00h (6míst), ve středu od 9:00h (1místo) a ve čtvrtek od 19:30h (1místo). Ostatní lekce jsou již plně obsazeny. V případě zájmu o cvičení volejte na tel.: 777884665.

Další info
1.7
2022

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

VÁŽENÍ KLIENTI, OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁ NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat