logo

Úvodní stránkaO násVojtěch Kosek

Vojtěch Kosek

* 1987 v Pardubicích

Absolvent akreditovaného kurzu Instruktor fitness a kurzu Cvičení na závěsných systémech (TRX) ve Fit-Pardubice. Problematikou cvičení ve fitness centru se zabývá již od svých 17 let, dříve hrál závodně florbal.

Slova Vojty: "Moji snahou je předat vám co nejvíce z toho, co umím a co mě baví, své zkušenosti jak správně cvičit ve fitku, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, nabrat svalovou hmotu a jak se dostat do kondice."

Vojtu jsme do týmu vybrali proto, že cvičením ve fitness centru doslova žije a věříme, že jeho pozitivní přístup a znalosti této problematiky budou základem úspěchu při práci s novými klienty.

  

REFERENCE  

Pusťte se do toho s Vojtou! 

Vojtu, jakožto mého kolegu, mohu doporučit všem, kdo mají chuť začít se cvičením ve fitness centru pod odborným dohledem. Je dostatečně zkušeným trenérem a dokáže dávkovat náročnost tréninku podle zkušeností a schopností klienta. Pokud se chcete naučit správně cvičit nebo potřebujete shodit nějaké nadbytečné kilo, neodkládejte to na zítra, pozítří, ani příští měsíc a pusťte se do toho s Vojtou hned ... nebudete litovat! :o)

Standa Hladěna

Reference - trenér Vojta Kosek

Pro všechny, kteří přemýšlí o posilování pod dohledem zkušeného trenéra, ať už z důvodu formování postavy, zdravotních důvodů, nebo z důvodů nespokojenosti s výsledky cvičení dle ,,vlastního treninkového plánu´´ vřele doporučuji využití služeb trenéra fitness Vojty Koska. Během krátké doby mě naučil precizně provádět veškeré posilovací cviky a odnaučil mě zažité zlozvyky - špatně prováděnou techniku cvičení, díky čemuž jsem sám sobě způsobil zdravotní ....

Zdeněk Kopp 

Více referencí

NOVINKY

31.8
2020

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

OD 31. SRPNA 2020 OPĚT ZAHAJUJEME SKUPINOVÉ LEKCE DLE ROZPISU. PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE ZBÝVÁ POSLEDNÍCH NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE.

Další info
1.8
2020

OBJEDNÁVKY NA KOMPLEXNÍ PÉČI FYZIOTERAPEUTA

V případě zájmu o fyzioterapii se můžete objednávat následovně: Mgr. Kolmanová - objednání přes tlačítko OBJEDNAT SE, Mgr. Hladěna - pouze emailem, SMS či telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat