logo

Úvodní stránkaO násVojtěch Kosek

Vojtěch Kosek

* 1987 v Pardubicích

Absolvent akreditovaného kurzu Instruktor fitness a kurzu Cvičení na závěsných systémech (TRX) ve Fit-Pardubice. Problematikou cvičení ve fitness centru se zabývá již od svých 17 let, dříve hrál závodně florbal.

Slova Vojty: "Moji snahou je předat vám co nejvíce z toho, co umím a co mě baví, své zkušenosti jak správně cvičit ve fitku, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, nabrat svalovou hmotu a jak se dostat do kondice."

Vojtu jsme do týmu vybrali proto, že cvičením ve fitness centru doslova žije a věříme, že jeho pozitivní přístup a znalosti této problematiky budou základem úspěchu při práci s novými klienty.

  

REFERENCE  

Pusťte se do toho s Vojtou! 

Vojtu, jakožto mého kolegu, mohu doporučit všem, kdo mají chuť začít se cvičením ve fitness centru pod odborným dohledem. Je dostatečně zkušeným trenérem a dokáže dávkovat náročnost tréninku podle zkušeností a schopností klienta. Pokud se chcete naučit správně cvičit nebo potřebujete shodit nějaké nadbytečné kilo, neodkládejte to na zítra, pozítří, ani příští měsíc a pusťte se do toho s Vojtou hned ... nebudete litovat! :o)

Standa Hladěna

Reference - trenér Vojta Kosek

Pro všechny, kteří přemýšlí o posilování pod dohledem zkušeného trenéra, ať už z důvodu formování postavy, zdravotních důvodů, nebo z důvodů nespokojenosti s výsledky cvičení dle ,,vlastního treninkového plánu´´ vřele doporučuji využití služeb trenéra fitness Vojty Koska. Během krátké doby mě naučil precizně provádět veškeré posilovací cviky a odnaučil mě zažité zlozvyky - špatně prováděnou techniku cvičení, díky čemuž jsem sám sobě způsobil zdravotní ....

Zdeněk Kopp 

Více referencí

NOVINKY

3.7
2020

STOP STAV OSOBNÍ TRENÉR

Od 1. července vyhlašujeme stop stav pro zájemce o službu osobní trenér z důvodu naplněné kapacity. Jakmile se nějaké místo uvolní, budeme Vás kontaktovat. Fyzioterapie, masáže a výživa jsou stále k dispozici. Děkujeme za pochopení. Tým FF

Další info
28.1
2020

VOLNÁ MÍSTA NA SKUPINOVÉ LEKCE

VE VYBRANÝCH LEKCÍCH SKUPINOVÉHO CVIČENÍ ZBÝVÁ JEŠTĚ NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST NA OBDOBÍ ÚNOR-ČERVEN 2020. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat