logo

Úvodní stránkaO násVojtěch Kosek

Vojtěch Kosek

* 1987 v Pardubicích

Absolvent akreditovaného kurzu Instruktor fitness a kurzu Cvičení na závěsných systémech (TRX) ve Fit-Pardubice. Problematikou cvičení ve fitness centru se zabývá již od svých 17 let, dříve hrál závodně florbal.

Slova Vojty: "Moji snahou je předat vám co nejvíce z toho, co umím a co mě baví, své zkušenosti jak správně cvičit ve fitku, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, nabrat svalovou hmotu a jak se dostat do kondice."

Vojtu jsme do týmu vybrali proto, že cvičením ve fitness centru doslova žije a věříme, že jeho pozitivní přístup a znalosti této problematiky budou základem úspěchu při práci s novými klienty.

  

REFERENCE  

Pusťte se do toho s Vojtou! 

Vojtu, jakožto mého kolegu, mohu doporučit všem, kdo mají chuť začít se cvičením ve fitness centru pod odborným dohledem. Je dostatečně zkušeným trenérem a dokáže dávkovat náročnost tréninku podle zkušeností a schopností klienta. Pokud se chcete naučit správně cvičit nebo potřebujete shodit nějaké nadbytečné kilo, neodkládejte to na zítra, pozítří, ani příští měsíc a pusťte se do toho s Vojtou hned ... nebudete litovat! :o)

Standa Hladěna

Reference - trenér Vojta Kosek

Pro všechny, kteří přemýšlí o posilování pod dohledem zkušeného trenéra, ať už z důvodu formování postavy, zdravotních důvodů, nebo z důvodů nespokojenosti s výsledky cvičení dle ,,vlastního treninkového plánu´´ vřele doporučuji využití služeb trenéra fitness Vojty Koska. Během krátké doby mě naučil precizně provádět veškeré posilovací cviky a odnaučil mě zažité zlozvyky - špatně prováděnou techniku cvičení, díky čemuž jsem sám sobě způsobil zdravotní ....

Zdeněk Kopp 

Více referencí

NOVINKY

14.4
2021

OD 19. DUBNA 2021 MÁME OTEVŘENO

Milí klienti, s potěšením vám oznamujeme, že od pondělí 19. dubna 2021 opět zahajujeme svoji činnost, tentokráte již jako nestátní zdravotnické zařízení (NZZ) v oboru fyzioterapie. Těšíme se na setkání s vámi.

Další info
1.8
2020

OBJEDNÁVKY NA KOMPLEXNÍ PÉČI FYZIOTERAPEUTA

V případě zájmu o fyzioterapii se můžete objednávat následovně: Mgr. Kolmanová - objednání přes tlačítko OBJEDNAT SE, Mgr. Hladěna - pouze emailem, SMS či telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat