logo

Úvodní stránkaReferenceMgr. Stanislav Hladěna

Reference Mgr. Stanislav Hladěna

Reference klienta výživového poradenství + osobní trenér

Jako celoživotní sportovec a člověk velice aktivní, jsem nikdy problém s váhou neměl, ale díky pracovnímu vytížení a ukončení aktivního sportu jsem je začal pociťovat. Vloni v červnu jsem se zúčastnil fotbalového turnaje a po prohlédnutí fotografií z tohoto se při pohledu na sebe opravdu zhrozil, protože to na co jsem koukal jsem nebyl já, ale hroch ve sportovním oblečení.

Začátek 1. srpna 2010
116,6 kg
tuk 32,8%, svaly 31,4%

Konec 6. října 2010
108,6 kg
tuk 27,5%, svaly 34,3%

 

Tento zážitek, a moje manželka, která mi koupila k svátku 5 hodin s trenérem, bylo hlavním impulsem k tomu, abych opravdu se sebou něco začal dělat a svěřil se do rukou odborníků (Standy s Monikou). První měření a vážení dopadlo přímo strašně: 116,5 kg na 184 cm výšky, index viscerálního tuku 15 a 33% tuku v těle bylo opravdu hrozivých. Po předání svého týdenního jídelníčku Monice a jeho vyhodnocení jsem zjistil, že můj denní příjem je velice nízký. Když jsem obdržel nový jídelníček, zhrozil jsem se věcí jako müsli a nízkotučné mléčné výrobky a další zdravé potraviny. Musel jsem zapomenout na knedlíky, své oblíbené omáčky a jiné nám čechům tak vlastní jídla, ale výsledky se pomalu začaly objevovat. Přestal jsem být unavený a také občasné střevní potíže se mi staly téměř cizími a při cvičení 2x týdně v posilovně jsem se cítil opravdu dobře. Nesmím také zapomenout na další věc, kterou jsem musel omezit a to pití alkoholu, teda hlavně piva, ale vínko v rozumné míře je možná i lepší. Současně s jídelníčkem jsem začal pít daleko více čisté vody, u které kromě častějšího chození na toaletu nemůžu najít jediný zápor.

A jak jsem na tom dnes po půl roce? Nebýt Vánoc, mohlo to být i lepší, ale odpusťte si úplně všechny ty nezdravé dobroty! To jsem nedokázal. Mám 105 kg vysoký jsem stejně a třeba v pase jsem dal dolů 12 cm. Cítím se skvěle, i žena už říká, že je to podstatně lepší a třeba si můžu prohlédnout jizvu po operaci slepého střeva bez zrcadla :). Upřímně za to díky Standovi s Monikou a jejich znalostem a přístupu. No, tak ještě 10kg a bude to super, akorát si nemohu vzpomenout, kdy jsem to měl naposledy. kurz redukce hmotnosti leden 2012

Reference klientky výživového poradenství

Shodit nějaké to kilo jsem se snažila v podstatě od nepaměti...ať už to byly "zaručené " diety kamarádek, počítání kalorií či již přecijen trochu efektivnější dělená strava, výsledky nikdy nevydržely příliš dlouho. Při studiích jsem se pomalu, ale jistě dostala na váhu 80kg. Po nástupu do zaměstnání byl další váhový přírůstek poměrně skokový. Omlouvala jsem si to vše novým denním režimem, nedostatkem času na jakýkoliv pohyb, nočními službami. I přes nabývající hmotnost jsem vlastně nikdy neměla pocit, že jím špatně nebo nezdravě (nikdy jsem např. nenavštěvovala fastfoody, každý den jsem doma nepekla buchty, nesmažila si k věčeri hranolky se smažákem). Dokonce se mi zdálo, že i jakž takž cvičím, sem tam nějaká zumba, vacushape. Na konci dubna 2013 jsem vážila přes 85kg při výšce 163cm. V té době jsem dostala doporučení na Moniku od mamky, že by mi třeba mohla poradit, jak shodit pár kilo, když snaha by byla, ale nejde to.

Začátek kurzu 12. duben 2013
85 kg

Konec kurzu 16. březen 2014
62 kg

Na začátku první návštěvy u Moniky jsem byla přesvědčená, že mi vlastně neporadí, že všechno vím, špatně nic nedělám...maximálně nějaké to kilo-dvě shodím. Po přeměření a zvážení se dostavilo zděšení a na konci návštěvy bylo najednou dohodnuto 17 kg dolů, zhruba do konce roku. V tu chvíli nepředstavitelné. Zhruba za týden jsem obdržela nový jídelníček, dostavilo se spíše pozitivní překvapení a úleva, že se má jíst často a poměrně vydatné porce, žádná hladovka, potraviny pro mě byly známé (přecijen, nebyla to první "dieta"). Překvapením pro mě byla doposud nevhodná skladba mojí stravy (málo bílkovin, hodně cukrů, v nevhodnou denní dobu atd.). Musím přiznat, že dodržovat nový jídelníček jsem začala důsledně, bez úlev či hřešení. Zvykla jsem si během pár týdnů. Chtělo to trochu uspořádat denní harmonogram, ráno si přivstat a nachystat si krabičky na celý den, vyšetřit si v práci zhruba po třech hodinách chvilku na jídlo, zapojit pohyb. Ale ono to najednou šlo! Motivací pro mě byly i konzultace s Monikou, protože mít třeba o kilo víc při převážení by mně nedalo :-). Postupně jsem začala docházet i na cvičení ke Standovi, dříve též nepředstavitelné - já a posilovna. No a dnes po roce je moje váha cca 62-63kg a můžu s klidným svědomím říct, že tam kde dneska jsem, bych bez Moniky a Standy nebyla.

Závěrem možná motivace pro ty, kteří třeba taky uvažují o změně. Zaprvé, celé bych to nenazvala dietou! Spíše změnou přístupu ke stravování a obecně ke svému zdraví. Připravovat jídlo mě o čas už dávno nepřipravuje, objevila jsem spoustu nových chutí, dokonce jsem tak trochu přišla i na chuť posilovně :-). Všechno to zní jako děsná klišé z teleshoppingu...ale ono to tak vážně funguje:-) ...a že není čas jsou vážně jen výmluvy. Mluvím z vlastní zkušenosti, jde to i při poměřně náročném zamětsnání v nemocnici, s denním dojížděním 70km, a s rodinou. 

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
07.07.2022 15:36 Zlaté ručičky

Ke Staníkovi jsem se dostala náhodou na doporučení kamaráda s bolestí v lýtku, která mě omezovala při jakémkoliv sportu. Stačilo půl hodiny a bolest je pryč a po 2 dnech bez zátěže už opět skáču "přes kaluže" a můžu naplno trénovat.
U Standy jsem byla poprvé, ale určitě ne naposledy - má zlaté ruce :)
Trochu jsem pochybovala o tom, že by po jedné návštěvě mohla bolest úplně odeznít, ale lýtko je jako nové.
Děkuji moc za péči a těším se na další návštěvu s jinými bolístkami :)

Verča
12.08.2021 10:06 Borec

Chtěla bych moc poděkovat panu Hladěnovi. Pomohl mi od bolesti lokte a kolena. Již po první návštěvě přišla úleva. Pana Hladěnu mohu jen doporučit. Za mě super.

Lenka M.
15.09.2020 10:37 IASTM

Jako kompenzaci ke sportům cvičím jógu. Přesto, že ji v současnosti dělám jako doplněk, tak i tak se v ní chci posouvat. V tom mi bránilo staré zranění hamstringu, které mě omezovalo u některých ásan. Vyzkoušel jsem různé techniky protahování a masáží pod dohledem různých terapeutů. Neříkám, že bez efektu, ale omezení ve svalu stále přetrvávalo. Oslovil jsem Standu a ten mi nastínil IASTM techniku, kterou pomáhá svým klientům. Ne že bych byl skeptik, ale že problém ve svalu bude vyřešen po první návštěvě jsem opravdu nečekal. K Standovi docházím dál, sportuji, takže vždy je co řešit, navíc je to příjemné. Každopádně vřele doporučuji. Sportu zdar !

Honza Michalec
05.08.2020 13:52 Běžkyně

Jako aktivního běžce mě trápí občasné bolesti nohou a kolen. Vždy pomohlo občasné domácí tejpování a válcování.
Nedávno ovšem přišla bolest větší a zrovna před závody. Bolest se objevovala na vnější straně kolene při běhu, ale i při jakémkoli pohybu, kdy byla potřeba mít v něm oporu. Dostala jsem doporučení na Mgr. Hladěnu a ihned ho kontaktovala.
Podle popisu po telefonu řekl, že zhruba asi ví co by to mohlo být a jelikož jsem to potřebovala vyřešit co nejrychleji, tak jsme se domluvili na návštěvě. Za necelou hodinu terapie se mi neskutečně ulevilo. Aplikoval na mě metodu promasírování masážní pistolí a ocelovými masážními nástroji. Druhý den přišlo opět o něco málo další zlepšení.
Jelikož jsem měla před závody tak mi pan Hladěna kolena otejpoval. Což byl skvělý krok, protože jsem v pohodě mohla odběhnout Krkonošskou 50. Při závodění se bolesti naštěstí nedostavily, takže jsem nebyla ničím limitovaná.
Tejpy držely celou dobu závodu a dokonce mi dělalo i problém je strhnout. K panu Hladěnovi již chodím na masáž pistolí v rámci prevence a nemůžu si jeho službu vynachválit. Neskutečně vstřícný a příjemný člověk.
Tímto bych mu i ráda poděkovala za to, co pro mě dělá a že je schopný řešit problém ihned.

Andrea Kaštánková
30.07.2020 18:27 Bolest lokte

Víc jak dva měsíce jsem se trápila s bolestí ruky v oblasti loktu. Po tapeování došlo k úlevě a po FMT Blades ustoupila bolest zcela. Moc děkuji Standovi za perfektně odvedenou práci. Mohu vřele doporučit. Martina

Martina W.
28.07.2020 20:58 Zkušenost s FMT Blades

Velice ráda přispívám svou referencí na Standovu skvěle odvedenou práci s FMT Blades na mé bolavé nohy (podkolenní jamky+ bolest vystřelující do lýtek).
Jako pravidelný návštěvník fitka jsem pravděpodobně příliš přetěžovala nohy při posilování, což se projevilo neustálou bolestí v zadní části nohou, což trvalo cca 5 měsíců, aniž by mi praktický lékař, či ortoped dokázali pomoci.
Po neustálém braní medikamentů, které absolutně nepomáhaly jsem dala řeč se Standou, zda by pro mne neměl jakékoliv doporučení, jak se tohoto problému zbavit.
Standa mi vysvětlil novou metodu FMT Blades, kterou jsem poté podstoupila a k mému úžasu bolest začala postupně ustupovat.
Nyní jsem na 90% bez bolesti.
Tímto bych Ti Stando ještě jednou velmi poděkovala a doporučila tuto novou metodu s čistým svědomím.

Lenka A.

Lenka
28.07.2020 19:23 Opět příjemné stáváni bez bolesti

Doporučuji navštívit!
Mé zdravotní komplikace mě donutily po 30 letech přestat z minuty na minutu kouřit. Samozřejmě výsledkem bylo nabrani pár kil navíc. Nejvíce trpěly moje natékajici a opuchle nohy. Každodenní vstáváni bylo velmi bolestivé, hlavně paty a lýtka. Po všech možných vyšetření jsem navštívil na doporučení Standu. O všem jsme si popovidali, on mě vysvětlil možné příčiny a na co se mám v budoucnu ještě zaměřit. Poté pomocí přístroje, železa a masáže dokonale uvolnil mé bolavé nohy. Výsledkem je ranní vstáváni bez bolesti

Martin Rek
22.12.2019 17:29 Zkušenost se Standou

Jmenuji se David, je mi 36 let a po náročném životním období jsem se rozhodl, že se budu sám sobě opět více věnovat a vrátím se k tomu co jsem několik posledních let zanedbával a co mě provázelo praktický celý život od útlého mládí. Vracím se ke sportu. Je mi 36 let, už nejsem nejmladší, už nemám čas, ztrácet čas. Vím, že sport prochází vývojem stejně, jako vše ostatní a proto hledám někoho, kdo mi pomůže se v tom trochu zorientovat. Jsem rád, že jsem se dostal do rukou Standy. Věděl jsem, že je fyzioterapeut se zaměřením na cvičení ve fitness centru a jelikož mám vleklé problémy se zády a nejrůznější svalové dysbalance včetně špatných pohybových návyků, byl to přesně ten člověk, kterého jsem hledal. První setkání probíhalo v naprosto pohodové a otevřené atmosféře. Standa mě první důkladně vyzpovídal a vyšetřil. Následně navrhl cvičební plán k odstranění vad a špatných pohybových návyků, které vedly k mým bolestem. Další setkání probíhala již v tělocvičně OK Gym na Dubině, kde jsme všechny cviky společně prošli. To byla pro mě osobně nejdůležitější část. Vím, že i drobné nedostatky v technice mohou vést buď k neefektivitě při cvičení, čímž marníte svůj čas, ale hlavně mohou vést k poškození pohybového aparátu, což je daleko horší. Standa umí vše výborně vysvětlit, předvést a následně opravit chyby v technice při provádění jednotlivých cviků. Navíc do toho promítá i své zkušenosti a některé cviky doplňuje svou upravenou technikou. Jeho přístup je profesionální a současně přátelský. Na dotazy odpovídá trpělivě a snaží se vše vysvětlit, tak abych správně pochopil podstatu cviků. Spolupráce se Standou naplnila mé představy a požadavky, se kterými jsem k němu šel a mohu ho s klidným svědomím doporučit všem, kdo to myslí se cvičením vážně a nechtějí ztrácet čas učením se z vlastních chyb a "super rad" od ostatních cvičících v posilovně.

David
11.12.2019 14:15 Odborník na svém místě

Nedá mi to a musím zde taky přispět svou, troškou do mlýna. Myslím si, že o skvělých lidech, kteří něco umí, by měl vědět každý.
Shoda náhod a jak to už tak v životě bývá, přispěla k tomu, že jsem se dostal na skupinové cvičení ke Standovi Hladěnovi, jsem už ve středním věku a přesto, že jsem býval aktivním sportovcem, poslední dva roky jsem spíš provozoval gaučink. Na prvním cvičení jsem zjistil, jak jsem na tom hrozně, zkrácené šlachy, bolest v zádech, zatuhlá kolena no prostě děs. Standa jak mě viděl, tak se nad mým stavem zděsil, snad ještě více než já. Po krátkém hovoru mi nabídl, že sice je dost zaneprázdněn, ale má na Lidmily Malé ordinaci, vybavenou na Fyzioterapii, masáže a výživu. Hned jsem souhlasil a domluvili jsme se na termínu. Ještě musím podotknout, že v té době jsem byl po operaci kolene a měl jsem neustálé potíže s chůzí. Po první fyzioterapeutické masáži, kterou Standa zaměřil právě na mé koleno, jsem byl jak v Jiříkově vidění, seskočil jsem z masážního lůžka jako mladík, koleno vůbec nebolelo. U Standy jsem byl ještě 3x. Zaměřil se postupně na celé mé tělo a výsledky jsou neuvěřitelné. Jsem v kondici jako kdyby mi bylo 30. Po masážích od Standy odcházím vždy v pohodě i po psychické stránce. Za 3 měsíce jsem se opětovně dostal na svou ideální váhu, jedním slovem super. Hrozně si vážím v dnešní době mladých lidí, kteří něco opravdu umí. Standa Hladěna je odborník na svém místě ve všech činnostech, které provozuje. Ať už jsou to, fyzioterapeutické masáže, rady s výživou, skupinové cvičení, nebo individuální trénink v posilovně. Jeho centrum zdraví (Fyziofitness) doporučuji každému, nakonec kdo to vyzkoušíte, uvidíte sami. Já s ním pokračuji dál, protože po fyzické i psychické stránce mi vrátil opět radost ze života a posílil sebevědomí.
Radoslav Pršala

Radoslav Pršala
08.12.2019 14:41 vzorná péče

Chodím ke Standovi pravidelně na kondiční cvičení. Při cvičení je velice pozorný a všem, kteří mají nějaké pohybové problémy radí, jak na to, aby to prospívalo a nebolelo. Velice zodpovědně přistoupil k problémům s mými bolavými nohami - zejména hruškový sval a začala jsem k němu chodit na masáže. Problémy postupně začaly mizet. Masáže jsou sice občas velmi bolestivé, ale důležitý je výsledek.. Stando děkuji, že jsi si na mě udělal čas a doufám, že potíže postupně zmizí úplně. Hanka

Hanka
03.12.2019 19:02 Zlaté ruce

Jsem velmi aktivní sportovkyně. Měla jsem problém po doběhnutí půlmaratonu s přetíženou šlachou na pravé noze od kotníku přes nárt. Předběžně jsem informovala Mgr.Hladěnu o svém stavu a co mě bolí. Ihned mi na zprávu odpověděl a poslal odkaz co by to mohlo být. Podle obrázku to odpovídalo. Při návštěvě se potvrdila dedukce a cíleně se zaměřil na danou šlachu. Hodina poctivé práce a zatejpování. Ihned bolest ustoupila. Dodržovala jsem klidový režim týden a noha naprosto v pořádku. Chození bez obtíží. U doktora v nemocnici mi řekli: ortéza a berle. Přitom stačila jedna návštěva a ihned jsem byla bez bolesti. Jsem naprosto spokojená s kvalitou služeb a přístupem pana Mgr. Hladěny. Zatím jsem nepotkala šikovnějšího člověka. Stanu se pravidelným klientem s preventivními návštěvami. Opravdu doporučuji :)

Zoe
24.11.2019 10:14 Závratě od krční páteře

Chtěla bych poděkovat Standovi za tipy, jaké cviky v posilovně zařadit a jakým způsobem je cvičit tak, abych se zbavila několikaměsíčního problému se závratěmi od krční páteře. Narozdíl od lékařů mi dal konkrétní tipy a cviky, které mi dlouhodobě pomohly od nepříjemných problémů. Díky moc a doporučuji všem s podobnými problémy, kteří by se rozhodli řešit svoje obtíže efektivně! Petra

Petra
12.11.2019 19:27 Individuální přístup

Měřím 2 metry a vážím pouze 75 kg. Po pár měsících neúspěšného cvičení jsem se rozhodl, že vyhledám opravdového odborníka. Po chvíli hledání jsem narazil na Standu Hladěnu. Chtěl bych mu tímto poděkovat za jeho ochotu a naprosto osobní přístup. Cvičili jsme cvik po cviku a u každého mi velmi dobře vysvětlil techniku a svaly, které mají být při tomto cviků zapojeny. Díky němu teď vím, že vše cvičím technicky dobře a neškodilo svému tělu. Navíc se mi dostalo pomoci ve všech ohledech. Nejen, že mi poradil cviky, ale vím co jíst, jak suplementovat co a kdy cvičit atd. Ve všech ohledech zde byla z jeho strany naprostá ochota vždy pomoc a poradit. Moc děkuji

Martin
09.09.2019 15:06 Zázračné ruce

FyzioFitness-centrum můžu jen doporučit! Přišla jsem s bolestí levé kyčle a stehna. Jakékoli protahování nepomáhalo. Nečekala jsem zázraky, ale jiiž po první návštěvě u Mgr. Stanislava Hladěny jsem bez obtíží, což mě mile překvapilo. Ví naprosto přesně co dělá a kde odstranit problém. Ukázal mi cvik, kterým si ulevím v případě opětovného problému a nebo z důvodu prevence. Za mě naprostá spokojenost se službami a přístupem!

Zora Doležalová
22.09.2018 14:07 Bolesti kolene

Jedním z mých životních cílů je zaběhnout si maraton a letos jsem se rozhodl tento cíl odškrtnou jako splněný. Běh mám rád a vždy u něho kvalitně zrelaxuji. Zhruba dva měsíce před maratonem jsem běhal ob den 18km a nohy asi nezvládali zregenerovat. Jak jsem vyběhl, tak po 10km přišla bolest z boku kolene, která byla s každým kilometrem intenzivnější. Poslední kilometry jsem dokulhal a vůbec nechápal co se děje. Jak bolest odezněla, tak jsem zhruba po 3 dnech opět vyběhl a situace se opakovala. Začal jsem se hodně protahovat, zařadil do jídelníčku doplňky pro lepší regeneraci kloubů a šlach, ale bolest neustupovala :/

Z toho důvodu jsem oslovil dlouholetého kamaráda Standu Hladěnu a vylíčil mu své trápení. Do telefonu mi řekl, že tuší, kde je problém. Pravděpodobně bude přetížený sval mezi kyčlí a kolenem. Řekl jsem mu, že se pravidelně protahuju a on mi odpověděl, že tento sval jde velmi špatně protáhnou. Chtělo by ho to pořádně promasírovat. Zároveň mě upozornil, že to asi bude bolestivá záležitost, ale nic co by nešlo vydržet. Po dvou sesezeních a promasírování svalu ve Standově ordinaci bolest kolene skutečně ustoupila.

Start maratonu jsem bohužel nestihl, ale opět ob den běhám svou oblíbenou 9km dlouho trasu!

Díky kámo!!!

Lukáš
18.09.2018 08:30 Kolena

Zhruba půl roku jsem trpěla bolestmi kolene (kolenou) při větší zátěži. Nechtěla jsem situaci řešit s lékaři, takže probíhala spousta různých variant, potravinových doplňků, cviků a pod., až jsem se rozhodla vyhledat nějakého fyzioterapeuta. Dostala jsem obrovské doporučení na Standu Hladěnu.
Obratem jsem ho zkontaktovala a po krátké ‘diagnostice’ jsme se domluvili na řešení, kterého jsem se předem dost děsila..moc jsem nerozuměla, co mi chce s koleny vyvádět a dokonce jsem uvažovala, že to odřeknu úplně..nakonec jsem sebrala odvahu, zahodila pochybnosti a jela jsem to zkusit..
K mému překvapení mi Standa hlavu neutrhl, ani kolena a celý proces jsem v klidu přežila, ačkoliv byl skutečně dost bolestivý..
Výsledek?
Zhruba tři dny jsem se sbírala z pocitu, že jsem prodělala srážku s kombajnem. Každý den jsem se pokoušela kolena rozhýbávat a bolest skutečně každým dalším dnem ustupovala..
Čekala jsem na zázrak a nakonec se skutečně stal! Po několika dnech mně nohy zase poslouchají jako ‘za mlada’!!
Ačkoliv jsem byla k celé věci od začátku dost skeptická, vyplatilo se mi věřit. Dnes vykonávám veškeré aktivity, které jsem mohla dělat buď omezeně a s bolestmi, nebo vůbec..
Skvělá prace, skvělý přístup!
Já rozhodně D O P O R U Č U J I!!!!!!
Ještě jednou obrovské DÍÍÍÍÍÍKY Stando!

Jája
19.02.2018 09:37 ZÁCHRANA ZAD!

Moc děkuji za záchranu, v sobotu jsem přijel s bolestí zada v bederní části, které jsem se nemohl zbavit předešlých 14 dní a za 30 minut jsem měl záda skoro jako nová, ještě jednou tedy moc děkuji STANDOVI za velkou pomoc!

Jakub
23.09.2015 14:46 Díky, díky, díky !!!

Krásný den všem, i já si nyní dovolím a moc ráda napsat pár řádků pro ty, kteří mají jakýkoliv zdravotní problém týkající se pohybového aparátu a ještě nenašli ty správné odborníky - šikuly na svém místě, kteří by jim rádi a ochotně poradili a hlavně pomohli.
Standu jsem vyhledala letos o prázdninách, kdy jsem potřebovala pomoci svému synovi ( 17 let ), kterému se čím dál častěji začaly objevovat potíže typu - bolesti hrudní, krční a bederní páteře. Sama jsem tušila, že vše je nejspíše důsledkem rychlého růstu a především nedostatku pohybu v posledních dvou letech, a že je tedy ten nejvyšší čas něco s tím začít dělat, než bude ještě hůře.
Standa po trpělivém vyslechnutí všech problémů, nejprve synovi provedl analýzu tělesného složení přístrojem IN BODY, sám pak provedl důkladné fyzioterapeutické vyšetření a navrhl po dohodě s námi možné způsoby řešení vedoucí ke zlepšení zdravotního stavu, vylepšení fyzické kondice a nutné posílení svalového korzetu. Syn tedy od září začal docházet 2x týdně na kombinované zdravotní cvičení a SM-system pod vedením Standovy manželky Moniky a 2x týdně chodí do posilovny, kde cvičí dle plánu navrženého Standou. Prvních 5 lekcí se Standa synovi v posilovně osobně věnoval, vše mu důkladně vysvětlil, nafotil správné provedení cviků a v případě potřeby je mu i nadále kdykoliv k dispozici i nyní - telefonicky, e-mailem, případně osobně přímo v posilovně. Vím, že se na něj kdykoliv můžeme obrátit s prosbou o další radu či pomoc, kdyby se náprava synových zad nevyvíjela dle plánovaného předpokladu či jsme měli nějaké pochybnosti či nejasnosti.
Mám velkou radost hlavně z toho, že Standa svým na jednu stranu opravdu profesionálním a na druhou stranu velice přátelským způsobem dokáže syna zaujmout a nadchnout, aby u správného, smysluplného cvičení vydržel a do budoucna tak zažehnal nepříjemné a omezující bolesti zad a hlavně také posílil celé tělo, což je v dnešní době u dospívající populace, která většinu času tráví ve školních lavicích a následně u PC zcela nezbytné !!!
Samozřejmě teď záleží hlavně také na synovi, jak se bude snažit, jak bude na sobě makat a jaké pak budou výsledky jeho snažení přibližně za půl roku, kdy máme v plánu kontrolní měření.
Moc děkuji Standovi i Monice za jejich podporu a pomoc - jsou skvělí a zaslouží si za svoji poctivou práci velké poděkování a ocenění - to, co pro své klienty dělají, dělají s maximálním nasazením a s velkou chutí, což je opravdu znát.
Buďme rádi, že je máme a važme si takových lidí na správném místě.

Vlaďka C.
16.09.2015 14:30 Povedený dárek

Před třemi lety jsem dostala od manžela k narozeninám nečekaný dárek.....již několikrát jsem se mu zmiňovala, že bych ráda zkusila fitko, ale bez někoho, kdo by mi řekl, jak na to, jsem si na to prostě sama netroufala. K sportu má vztah již od malička, když jsem začala s baletem a krasobruslením, které mi vydrželo jako koníček do teď. Fitness, ale bylo něco jiného a tam mě to vždy lákalo. Manžel tedy neváhal a k mému překvapení mi zakoupil balíček lekcí se Standou. Znali se již nějaký ten pátek ze školy, tak věděl, že budu v těch nejlepších rukách ;-) Se Standou jsem absolvovala všechny lekce a velmi mě to bavilo. Vše mi vždy poctivě vysvětlil a dbal hlavně na to, abych všech cvičila správně i po zdravotní stránce.Lekce s ním se nesly v pohodovém duchu a přitom jsem dostávala pěkně zabrat. Když jsem skončila s lekcemi, tak jsem ještě párkrát cvičit zašla sama, ale později jsem otěhotněla a cvičit již nebylo možné. Začátkem letošního roku se vše změnilo. Moje velmi dobrá kamarádka také porodila a potřebovala shodit poporodní kila a sama si s tím nevěděla rady, tak jsem ji doporučila Standu. Kamarádka se do toho vrhla opravdu s vervou, ale sama chodit nechtěla, tak jsem ji slíbila, že budu chodit s ní a pořádně se do toho opřeme. Postupem času, jsme chodily již 3x týdně a z obyčejných návštěv se stala přímo závislost ;-) Standu dále často potkáváme a vždy nás zkontroluje zda cvičíme opravdu poctivě a vše děláme, jak máme. Na jeho rady a postřehy vždy dáme a jsme mu za vše velmi vděčné. Cvičení nás velmi baví a rády si dáme se Standou i nějaký ten refresh a posouváme své hranice dál a dál. ;-) Pokud se člověk dá na dráhu fitness a chce aby výsledky byly opravdu vidět, nesmí zapomenout i na řádnou stravu, která k tomu neodmyslitelně patří. Na to jsme s kamarádkou využily služby Standovi ženy Moniky, která je také člověkem na svém místě a po důkladném měření a domluvě, nám sestavila výborné jídelníčky a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Můžu s čistým svědomím říct, že nikdy jsem se necítila, tak dobře a v pohodě, jako teď, co cvičím a zdravě jím. Dceři jsou již 2 roky a můžu říct, že postavu mám lepší než na střední škole a hlavně, mě to opravdu baví. Pořád je na čem makat a co zlepšovat, ale vím, že kdykoliv budu potřebovat radu, tak Vím na koho se obrátit.

Tímto opravdu děkuji Standovi a Monice, jsou to skvělí lidé a tomu, co dělají opravdu rozumí ;-) a tak to má být. Můžu jen doporučit. Díky a těším se na další cvíčo ;-)

Anička

Anička
13.04.2015 20:46 Začínám cvičit

Minulý týden jsem byl na poslední lekci kurzu "Začínám cvičit" se Standou. Přišel jsem jako úplný začátečník s cílem trochu zpevnit postavu a vyhnout se bolestem zad (a taky jsem chtěl tělu trochu "oplatit" to, že se dva měsíce hrbilo při přípravě na státnice). A protože jsem sám v době, kdy jsem váhal, k jakému trenérovi jít, koukal na reference, chtěl bych připsat i tu svojí. Předem říkám, že se jedná jen o můj subjektivní názor.

JAK TO PROBÍHALO:
Ještě předtím, než jsme začali cvičit, jsem byl na komplexní analýze složení těla a taky mi Standa dělal fyziologické vyšetření (test na to, které svaly mám zkrácené a které ochablé). Podle toho mi pak Standa připravil manuál s vlastními fotkami a během prvních asi 5 tréninků jsme je postupně procházeli (Standa mi cvik předvedl, pak mě upozornil na to, co je u daného cviku důležité, a pak už jsem cvičil sám a Standa mě opravoval). Během prvních lekcí jsem si i do manuálu zapisoval, který cvik je na kterou část těla, jakou hmotnost závaží volit, kolik opakování udělat v jedné sérii. Na dalších hodinách jsme cviky postupně vylaďovali a na posledních dvou jsme už zkusili celý trénink (resp. jak by jedna moje návštěva posilovny měla vypadat).

CO SE MI LÍBILO:
Líbil se mi Standy profesionální přístup, že se mnou hned na začátku konzultoval, s jakým cílem chci cvičit a podle toho mi i volil program. Taky oceňuju, že je na něm vidět, že tomu skutečně rozumí (já zrovna jsem ten typ člověka, co se rád na všechno ptá, a vždycky se mi dostalo odpovědi). Taky bylo fajn, že Standa ty hodiny hodně přizpůsoboval tomu, co jsem potřeboval (vždycky jsme začínali těmi cviky, ke kterým jsem měl dotazy a když jsem třeba s jedním cvikem věčně bojoval, tak Standa vymyslel alternativu, kterou prostě budu cvičit do doby, než se vypracuju tak, abych ten “originální” cvik zvládl). Co ale oceňuju nejvíc je Standova ochota. Kromě cvičení mi poradil i s výběrem proteinového nápoje a trochu mi vysvětlil základy stravování. A když jsem mu na konci říkal, že mám v plánu chodit do jiné posilovny, než kde jsme cvičili (budu teď trávit více času v Praze), hned mi vysvětlil, jak by se některé stroje mohli lišit a nabídl, že pokud si s něčím nebudu vědět rady, mám mu ten stroj vyfotit a poslat mailem a on mi poradí :-).

CO SE MI NELÍBILO:
I když chápu, že Standa fyzioterapii studoval, občas mi přijde, že až moc lpí na terminologii, kterou člověk, který není z “branže”, prostě nemůže pochopit (např. z výsledku mojí analýzy: ,,palpačně zvýšené napětí v oblasti horních fixátorů lopatek a vzpřimovače páteře v oblasti Th a Lp s četnými trigger pointy v m. trapezius, m. levator scapulae, m. SCM, m. piriformis’’). I když na Standovu obranu mluví to, že mi ten výsledek vysvětloval, tak si pak člověk stejně přijde celkem hloupě, když si pak večer chce přečíst, jak na tom teda vlastně je a ve větě rozumí dvěma slovům z deseti. Myslím, že i kdyby to napsal víc lidsky, že by mu klienti odpustili, že to není úplně 100% precizní. Také bych doporučil se lehce zamyslet nad tím, jestli v případě, kdy je protahování doporučeno na každý den, jsou pro začátečníka opravdu všechny cviky proveditelné (konktrétně narážím na protahování zad, kde je zapotřebí vyvinout sílu bicepsem, což byl a pořád je alespoň pro mě problém, a na protahování ohybačů kyčelních kloubů).

CO BYCH DOPORUČIL:
Určitě bych každému, kdo začíná cvičit, doporučil jednu věc. Nechoďte cvičit jen se Standou, ale ideálně si to naplánujte tak, abyste před každým tréninkem s ním šli ještě jednou cvičit sami. Všechny ty cviky si zkuste a co vám nebude jasné, to si někam poznamenejte (ideálně si to napište) a příště to se Standou proberte. Ono totiž, když u vás Standa stojí, tak to jde docela lehce, protože vás hnedka zkoriguje, ale teprve, když není nablízku, tak poznáte, co vám vlastně na tom daném cviku není jasné. A pokud uvidíte, že nějaký cvik prostě není pro vás (viz můj příklad s protahováním kloubů), nebojte se to Standovi narovinu říct a nechte si od něj vymyslet alternativu, jistě to bude vědět! Taky bych doporučil – pokud to s tím myslíte vážně – nebát se zeptat i na další věci (třeba ohledně doplňků stravy), určitě Vám rád odpoví.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9,5/10
Kdybych mohl vrátit čas o dva měsíce zpátky a váhal bych, jestli ke Standovi jít nebo ne, tak bych nešel. Šel bych totiž už mnohem dřív. I když neříkám, že teď budu chodit cvičit opravdu pravidelně a poctivě, tak stejně kdykoliv, když na to zrovna budu mít chuť a čas, můžu vyrazit do posilovny a jít si zacvičit a budu vědět, že to dělám správně a že jen nechodím tupě po posilovně a necvičím absolutně kontraproduktivně. A jednou za čas si dám hodinu se Standou, aby mi ty cviky zkontroloval a případně přidal nějaké další. Takže bych tímto chtěl Standu všem doporučit, protože jsem i já – ještě nedávno jeden z největších nepřátel fyzických aktivit a sportu ve městě – byl nadmíru spokojen a byla to asi jedna z nejlepších věcí, co jsem pro sebe za posledních pár let udělal. Navíc už teď na sobě pozoruji první výsledky (a rozčiluju tím některé kamarády, kteří chodí cvičit bez pomoci už mnohem delší dobu než já, ale vidět to na nich moc není).

Honza
04.04.2015 15:25 Kila navíc po porodu

Během těhotenství jsem nabrala 20 Kg. Doufala jsem, že hubnutí půjde po porodu samo, což se samozřejmě nestalo. Bylo potřeba s tím něco provést, protože jsem nechtěla vypadat jako hroch. Standa mi byl doporučen kamarádkou, která s ním také shazovala svá přebytečná kila po porodu. Nejdříve jsem z toho byla nesvá, do fitka jsem nikdy předtím nechodila. Již po prvním sezením, a poté cvičením se Standou, se všechny mé obavy rozplynuly. Standa je velký profesionál, rozumí tomu co dělá, je plný pozitivní energie, hlídá každý váš pohyb, nastavuje stroje během cvičení, počítá cviky, no co víc si přát. Po 2 měsících cvičení se cítím skvěle, kila šla dolů, tělo se zpevnilo a přestala bolet i záda. Ikdyž jsem zvyklá při jakémkoliv hodnocení uvést i pár negativ, v tomto případě mě prostě nic nenapadá. Všem mohu s čistým svědomím Standu vřele doporučit. Po zkušenosti se Standou se už moc těším na jeho manželku Moniku, která mi doporučí, jak upravit jídelníček tak, abych si tělo dorýsovala. Stando děkuji! Určitě se za pár měsíců ozvu, abys mi na kontrolní hodině opravil případné chyby, kterých se snad budu dopouštět co nejméně! :)

Zuzka
21.09.2014 19:44 Reference

Se Standou jsem absolvoval program „Začínám cvičit.“ S cvičením v posilovně jsem předtím neměl žádnou zkušenost, což byla do jisté míry výhoda, protože mě Standa nemusel odnaučovat žádné zlozvyky. Po rozsáhlém vstupním vyšetření mi sestavil tréninkový plán na míru, který zohledňoval můj zdravotní stav a cíle ke kterým jsem směřoval. Standův přístup je naprosto profesionální, stejně tak jako přátelský - není problém se kdykoliv na cokoliv zeptat - přesně ví, co, proč a jak dělat, případně nedělat. Spolupráci se Standou mohu vřele doporučit každému, kdo se sebou chce začít něco dělat a nechce ztrácet čas, případně riskovat zdraví samoučením metodou pokus/omyl. Jedna z nejlepších investic jakou jsem kdy udělal.

Vítek
04.05.2014 10:15 Reference

Já měl problémy s křivými a bolavými zády,které se začaly lepšit se správným cvičením navrženým od Standy,které mně srozumitelně vysvětlil.Cvičení v posilovně mě najednou začalo více bavit a začal jsem tam chodit s radostí.Standu jako osobního trenéra bych určitě doporučil ;). Když Standa vysvětluje cviky tak jde vidět,že o nich dost ví a má v tom mnoho zkušeností. Žádné - proti nemám.
Takže všem doporučuji :) ;)
Děkuji Stando ;)

Radek
01.11.2013 17:47 Poděkování

Standy přístup je velmi progresivní a efektivní - podrobně zanalyzuje vaše tělo, zjistí problém a jasně řekne co je možné pro řešení udělat, dopodrobna vysvětlí cviky a vždy neúnavně a s elánem zodpoví případné dotazy.
Pak už je to na Vás, zda budete cvičit. Můj zdravtoní stav se z velmi špatného zlelšil za několik měsíců o takových 60 procent, ale podstatné je že vím, jak dál, a že když na sobě budu dřít - bude to mít smysl a já už nadále nebudu muset plout šedivou mlhou v bludném kruhu neefektivných rehabilitací a depresí.
Všem doporučuji
Díky Stando
:-)

Jakub Bouška
05.07.2013 19:51 Velké díky

Po 2 letech hromadného cvičení typu step aerobik, bosu.... jsem začala ztrácet motivaci, na těle jsem již dlouho nepozorovala pokroky a navíc kolena začaly bolet....prostě a jednoduše cvičení mne nebavilo. Proto jsem se dala do hledání trenéra. Našla jsem si Standu a byla to super volba! Vzala jsem si 10 individuálních lekcí. Standa mě naučil jak správně posilovat a hlavně jak předcházet zranění. Dokázal namotivovat tak, že jsem zvládla pro mne nemožné :) a hlavně kolena přestaly bolet! Přispůsobil cvičení mojim schopnostem. Na 100% se mi věnoval a v případě mého zájmu o ukázku jiných cviků na problematické partie neváhal a vše ochotně předvedl. Byla jsem moc spokojená a určitě se po čase ke Standovi znovu vrátím. Ted již cvičím cca 3 týdny bez dozoru Standy a vše zvládám v pohodě. Hlavně se mě baví znovu cvičit, koleno nebolí a začínám pozorovat pokrok i na postavě.

Tímto děkuji za odborné vedení a za to, že jste mi vrátil sílu a radost z posilování. Přeji mnoho dalších spokojených klientů jako jsem byla já :-)))

Lenka
16.02.2013 09:25 Bolavá záda

Před více než rokem jsem začal mít bolesti v bedrech. Po vyšetření mi sdělili nález úzkého páteřního kanálu a vychýleného obratle. Po dvou sériích rehabilitací bolest neustupovala, ale přidalo se jestě nepříjemné píchání do levé nohy. Před Vánoci jsem vydržel u stolu sedět nanejvýš hodinu. Jelikož jsem student, byl to pro mě velký a nepříjemný problém.
Začátkem ledna jsem pátral po nějaké pomoci, až jsem narazil na Standu, kde mě zaujal program "Bolavá záda".
Po konzultaci jsem se Standou absolvoval 10 hodin (lekcí). Výsledek se začal časem dostavovat. Dnes je 14 dní po poslední lekci, cvičím podle plánu každý den a záda se každý týden stale více zlepšují. Několikahodinové cvičení s protahovacími cviky mi nedělá problém.
Tímto bych chtěl poděkovat Standovi za jeho profesionální a kamarádský přístup, s nimž mě cvičení velmi bavilo a hlavně za velkou úlevu od bolesti a také za naději, že v budoucnu slovo sport se pro mě nebude omezovat pouze na plavání a kolo.

Honza
10.01.2013 06:54 Záda

K Mgr. Hladěnovi jsem šel se zhruba půl ročními bolestmi zad, konkrétně obratlů a souvisejících svalů ve středu zad. Byl mi doporučen známým, který na něj pěl samou chválu, jelikož má i dlouholetou praxi s fitness a problémy, které tato aktivita přináší. S p. Hladěnou jsme během návštěvy probrali moji životosprávu a kompletně provozovanou pohybovou aktivitu, po úvodním seznámení mi postižené místo rozmasíroval, nalepil tejpovací pásky a na konci dal doporučení na správné držení těla a hlavně základní a rychlé cviky, které mohu použít v průběhu dne na ulevení postiženého místa. Zhuba první měsíc nedošlo k žádné výrazné změně, po 2 měsících již inkriminované místo nebolelo po ránu (kdy bylo nejvíce citlivé) a já byl velmi spokojený; to jsem ovšem netušil, že se to bude ještě lepšit - po 3 měsících necítím žádnou bolest a to ani na dotek. Takže moc díky pane Hladěno, v případě jakýchkoliv dalších problémů Vás mile rád opět navštívím.

Viktor
09.12.2012 12:30 kineziotaping

Jsem fotbalistou okr. přeboru. Při téninku jsem si přetrhl stehenní sval. Lékaři mi doporučili odpočinek a mazat různými krémy (Lioton, Flector, atd.). Vypadalo to na dlouhou léčbu, ale zkusil jsem kineziotaping a zkutečně mi pomohl, už po prvním týdnu bolest skoro zmizela. Tuto metodu jsem už doporučil několika lidem co měli problémy jak se zády, koleny,a jínými problémy a i oni mi později říkali že jim to pomohlo. Moc děkuji Standovi za vyléčení a kineziotaping doporučuji.

M. Němec
05.11.2012 12:15 Bolavá záda

Několik let jsem měl problémy se zády. Při sedavém zaměstnání se není čemu divit. Ve volném čase jsem se sice sportu věnoval, ale ne úplně vhodným způsobem pro můj pohybový aparát. V podstatě jsem již na záda rezignoval a začal si zvykat na to, že lepší už to nebude. Ale pak jsem narazil na Standu Hladěnu a zjistil, že nic není ztraceno. Začal jsem od základů, naučil se správně sedět, správně cvičit a pomalu se zbavuji zlozvyků a odstraňuji disbalance. Jediné co mě mrzí, že jsem se o Standovi Hladěnovi nedozvěděl dříve. Jeho přístup je velice profesionální, vždy mi byl schopnen a ochoten zodpovědět veškeré dotazy. Cvičení pod jeho vedením mě velice obohatilo a nabilo energií pro další práci na sobě.

Robert Richter
24.10.2012 12:04 Teď už vím, že nikdy není pozdě

Teď už vím, že nikdy není pozdě.

Jak to začalo? Voucher na 5 lekcí cvičení s trenérem Standou jsem dostala k šedesátinám od dětí.
Vadily mi moje slabé svaly hlavně na zádech a rukou, ale posilovna mě nikdy moc nepřitahovala. Měla jsem dojem, že tam chodí jen svalovci udržovat své bicepsy. Ani jiné cvičení mě v posledních letech nelákalo, spíš jen takový normální pohyb jako chůze, kolo nebo plavání. Ale setkání se Standou mi dává naději na zlepšení. Pečlivě si zaznamenávám všechny cviky, abych si pak nesprávným cvičením nějak neubližovala. Vím, že teď už to bude záležet jenom na mně, jak dlouho se budu moci bezproblémově pohybovat a dělat svoji práci. Standa je báječnej. Atmosféra při cvičení je moc příjemná, kamarádská.
Standa mi všechny cviky vysvětlí a ukáže, co bych mohla dělat špatně, čeho se mám vyvarovat.
Taky jsem si nechala svoje tělo proměřit u Standovy ženy Moniky, abych po čase zjistila, zda se něco cvičením změnilo, nebo ne. Ale to není tak důležité, naměřené hodnoty nejsou zas tak špatné.
Takže se uvidí…třeba za rok…

Eva
12.09.2012 17:23 Poděkování a doporučení

Chtěl bych touto cestou Standovi poděkovat, protože díky němu jsem začal dělat konečně něco pořádného pro svoje záda. Díky skolióze a různým problémům se zády, jsem zažil spoustu zkušeností s různými fyzioterapeuty a rehabilitačními centry a nikde mě nepomohli tak, jako Standa. Přístup má velice profesionální a 10 lekcí ve fitnesscentru probíhali tak, že jsem se na každou další lekci těšil. Přestože jsem nikdy v posilovně nebyl, a bez doprovodu Standy bych se tam snad sám ani nedokopal. A ikdybych se tam dostal, tak bych stejně necvičil tak efektivně. Takže tedy ještě jednou děkuji. Proto mám pro Vás doporučení a neváhejte v této oblasti moc dlouho. Můj otec se díky nadváze a necvičení dostal do nepříjemných problémů se zády. A to už není tak příjemné něco napravovat, než těmto problémů předcházet. Navíc se budete cítit a určitě i vypadat mnohem lépe.

Martin Vašíček
26.05.2012 10:15 Kineziotaping

Ahoj všem:) V roce 2006 jsem utrpěla úraz ramene. Začala jsem běhat po nemocnici – úrazovka, traumatologie, ortopedie,… i mimo ni a následně absolvovala různá vyšetření – rentgeny, ultrazvuky měkkých tkání, v roce 2010 i artroskopii atd. Za 6 let jsem prožila všechna možná řešení bolestí – patery rehabilitace (ultrazvuky, DD proudy, masáže, cvičení), laserové terapie, obstřiky, analgetické náplasti, Nimesil, cvičení s overballem a spoustu dalších. Nic z toho bohužel nevedlo k pozitivnímu výsledku. Je to asi měsíc, co jsme se Standou zkusili Kineziotaping. Musím říct, že je to vážně bomba:) Mám jen občas minimální bolesti, ale o nich ani pomalu nevím. Standa mi jediný za ty roky dokázal opravdu pomoct. Tímto ho chci všem vřele doporučit a zároveň mu moc a moc poděkovat. Je prostě nejlepší;) Těším se na další lepení zázračných pásek:) R.

Romča
25.05.2012 12:38 Reference

Ahoj všichni, také bych se rád podělil s osobními zkušenostmi. Staníka znám už od dětství, protože chodil do vedlejší třídy a měli jsme společný tělocvik :-) Dá se řídt, že jsme dobří známí. I přesto se ke mě choval celých 6 lekcí jako opravdový profesionál a když jsem něco dělal špatně, tak mě na to důrazně upozornil. Na druhou strany se lekce nesly v příjemném přátelském a uvolněném duchu. Jsem rád, že teď už vím, CO mám cvičit a hlavně JAK mám cvičit, aby cvičení mělo pozitivní a ne deskruktivní vliv na moji tělěsnou schránku. Pokud Vám na sobě ale spoň trochu záleží, tak neváhejte a Standu zkontaktujte! Dozvíte se spoustu užitečných rad a návodů v souvislosti s fitness a životním stylem! Já jsem se toho za pár lekcí se Standou dozvěděl víc než kdysi za 5 let cvičení v posilovně.....P.S. Děkuji dr. Tomáši Vrbicovi, že mě k Standovi nasměroval, místo toho aby mě poslal na krátkodobě účinkující rehabilitace krční páteře, kterou to celé začalo.

STANDO, TĚŠÍM SE NA REFRESH LEKCE!!! :)

Bc. René Dostál
02.04.2012 13:33 Kineziotaping

Touto cestou bych chtěl velice poděkovat Standovi za pomoc. Po několika letech jsem se vrátil k aktvnímu hrání házené, avšak návrat provází samé zdravotní problémy, hlavně v oblasti celé pravé ruky a pravého stehenního svalu. Jsou to části, které jsou abnormálně vytíženy. Proto jsem hledal pomoc, až jsem narazil na Standu, který mi aplikoval kineziotaping. Z prvu jsem tomu popravdě moc nedůvěřoval, neboť jsem nechápal, jak by takový pásek mohl dopomoci celému svalu, avšak opak byl pravdou. Po roce a půl jsem mohl konečně absolvovat plnohodnotný trénink od začátku až do konce. Proto doporučuji v případě jakéhokoliv problému konzultaci se Standou, jelikož jeho jednání je vstřícné a profesionální.
děkuji

Jan Šimko
29.03.2012 00:00 kineziotejpy

Po operaci ramene jsem kvůli bolestem musela užívat minimálně obden léky na bolest a pak jsem vyzkoušela kineziotejpování na rameno. Tejpy mi vydrží asi týden, po dobu nalepení jsem prakticky bez bolesti a nemusím léky užívat, takže díky Monice a Standovi můžu jen doporučit :-)

Jana
23.11.2011 00:00 Bolesti zad a cvičení

Svoje zkušenosti se cvičením dle rad a pod vedením osobního trenéra pana Hladěny píšu s delším časovým odstupem, protože pro hodnocení efektivity cvičení je tento odstup důležitý. Rehabilitaci v Celsiu jsem podstoupil pro odstranění akutních bolestí zad v oblasti bederní právě před rokem a přijal jsem nabídku na zpevnění svalového korzetu pomocí cvičení v posilovně pod vedením fyzioterapeuta. Cvičení v rozsahu 10 lekcí jsem absolvoval a pak pokračoval podle sestaveného rozpisu až do letních měsíců. Po přerušení cvičení (výmluvy na nedostatek času :) se záda zase přihlásila. Začal jsem zase cvičit dle rozpisu (jednou, dvakrát) týdně a jsem bez bolestí. Terapii s panem Hladěnou mohu po roční zkušenost doporučit jako šetrný a účinný prostředek na odstranění bolestí zad a nedostatků v držení těla! V pokračování se zaměřím na další zpevnění v oblasti dolních zad a břicha.

Ing. Petr N., Ph.D.
19.11.2011 00:00 Reference

Absolvoval jsem několikahodinovou konzultaci se Standou ve fitku přímo při cvičení a dozvěděl jsem se spoustu nových a užitečných věcí - co dělat jinak, co lépe, co třeba dělám špatně či dokonce co může v dlouhodobějším horizontu ohrozit moje zdraví. A to jak z hlediska složení tréningu jako takového, tak i provedení jednotlivých cviků. Standův přístup byl velice profesionální a navíc bylo vidět, že tuto problematiku několik let studoval na VŠ (narozdíl od pochybných "fitness trenérů" s několikadenním kurzem). Ještě jednou díky za rady a všem mohu Standu pouze doporučit!

Dalibor
15.08.2011 00:00 RE-FÉR-ENCE

Využívám této linky k poděkování za spolupráci v nelehké práci s klienty, kteří jsou majiteli obtíží v pohybovém ústrojí a pro které již klasická rehabilitační a fyzikální medicíná nenabízí žádná řešení. Postupy Mgr. Hladěny a Mgr. Hladěnové považuji za inovativní a progresivní cestu v řešení bolestivých obtíží, která navazuje na "klasické" léčebné metody a která přinesla již velkému počtu mých pacientů dlouhodobou úlevu. Přeji mnoho zdaru, trpělivosti a zejména dalších spokojených klientů!

MUDr. Tomáš Vrbica, REHABIUM s.r.o., rehabilitační a spotorvní lékař
22.07.2011 00:00 Reference

Ahoj, píši tento příspěvek jako poděkování Mgr. Standovi Hladěnovi. Je to cca 12 let, co jsem se přestal věnovat vcelku intenzivnímu posilování. Změnou životního stylu jsem přibral skoro 20kg. Letos v zimě jsem začal cvičit, tak jak jsem byl zvyklý před lety. Dostavil se určitý výsledek a následně jsem oslovil Standu, podělit se o zkušenosti a najít optimální trénink a doplňky stravy. Doslova mi překopal můj dosavadní styl cvičení co se týče např. jiných cviků a zejména techniky provedení a nyní, zhruba po měsíci můžu říci - jenom dobře. Cítím se mnohem lépe a i když je trénink v podstatě náročnější, nejsem tolik unavený. Na závěr tedy mohu profesionální přístup Standy Hladěny určitě doporučit, mě velmi pomohl. Richard

Richard
04.07.2011 00:00 Reference

Ahoj, chtěla bych se podělit o osobní zkušenost s cvičením s "osobním trenérem" Standou, zvláště, když dneska díky němu vím "jak na to". Dřív jsem si myslela, že každý kdo něco v posilovně dělá, ten umí. Ale dnes vím, že to vůbec není pravda. Nesprávné provedení některých cviků, mám pocit, dotyčným spíše škodí, než prospívá. Standu bych doporučila všem,kteří chtějí začít cvičit, ale tak, jak by se mělo. A jedna rada pro nesmělé:Standa má profi, ale i kamarádský přístup, "opravdu není čeho se bát". Pokud máte chuť začít cvičit, ať už Vás k tomu vede cokoliv,určitě doporučuji svěřit se pro začátek do rukou odborníka Standy, bude to pro Vás 100% dobrá vstupenka do světa posilovny.

Alena
25.06.2011 00:00 Dřina a zase dřina

Všechny zdravím. Jelikož jsem Standy stálý klient, dovolte, abych se také podělil s vámi o pár postřehů "z natáčení" :) . Po každoročně se opakujících problémech se zády (křížová část) jsem se před Vánoci rozhodl, že než si přát pod stromek ponožky nebo kousavej svetr, tak ať mi radši manželka koupí voucher na cvičení. A jelikož jsem hledal nějakého profi trenéra, který by mne vedl, tak jsem při surfování na netu objevil stránky Standy. Dál už to znáte, pod stromkem obálka, v obálce voucher na 10 lekcí, takže začátkem roku jsme zahájili naši spolupráci. Na rovinu říkám, je to dřina a zase dřina, ale rozhodně se vyplatí. Po půl roce cvičení se bolest zad nevrací, zhubnul jsem 7 kilo (z 85 na 78 kg) a postava se mění k lepšímu. Samozřejmě přitom chodím také běhat a úprava jídelníčku a hlavně pravidelnost stravování je nezbytná. Cítím se skvěle, nejsem nemocný a jsem v pohodě :) (to zní trochu jak reklama na jogurt :). Takže když to shrnu, Standa je profík, vždycky pro mne vymyslí vhodný program, takže každé cvičení je zážitek :). Co napsat na závěr? Když chcete se sebou něco udělat, tak to hlavně udělejte a neseďte doma. Standa vám v tom rád pomůže.

Bc. Miroslav Havlíček
01.06.2011 00:00 Rovnováha je důležitá

Myslím, že můj příspěvek by měl být demonstrací toho, že i sportovci potřebují občas fyzioterapeuta.

Ačkoliv mám poměrně náročné zaměstnání spíše managerského charakteru snažím se stále mít nějaký prostor pro sport. Poslední roky se mi mé aktivity zúžili na horolezectví, voleyball a občasné běhání. Bohužel se během těch několika málo roků ukázalo, že takové sporty jsou příliš jednostranné. Začal jsem mít vážné problémy s pohyblivostí pravého ramene. Ani přes návštěvy různých vyhlášených specialistů našeho regionu se stav nelepšil a "mrtvých" míst v pohybovém rozsahu ramene přibývalo (například jsem nedokázal zvednout ruku do potřebné výšky, když jsem potřeboval podat v autě něco dětem na zadním sedadle). Nepomohly ani masáže, ani opichy, minimalizace voleyballu a lezení.

Pak přišla na řadu fousatá poučka:" je třeba to rozchodit". Díky Standovi se mi však povedlo rozchodit můj problém tím správným způsobem. Fitness se ukázalo jako ideální sportovní doplněk, který po nezbytném pravidelném a poctivém tréninku dostal vše do rovnováhy (navíc mne už neškrtí kalhoty od svatebního obleku :-).

Svého času si velmi vážím a tak mne konstruktivní, kamarádský a především velmi odborný přístup Standy pomohl rychle nalézt to pravé pro mne bez zbytečného tápání.

Díky za to!

Ing. Michal Nový
28.05.2011 00:00 Hodnocení služeb

Jako Tvůj současný klient Ti taky chci s velkým díky přidat malý příspěvěk. V podstatě jsi na 100% splnil mou představu o cvičení s Tvojí pomocí, kterou jsem měl po přečtení Tvých stránek a následném vybrání asi z 5 pardubických trenérů fitness, jak jsem Ti říkal při naší první schůzce důvod proč jsem si vybral právě Tebe. V první řadě mi to dalo chuť do cvičení. Když jsem se před asi 8 lety pokoušel s jiným trenérem o totéž, nezačlo mě to vůbec bavit jako teď a zpětně vidím, že to z velké části bylo i přístupem trenéra. Největší plus vidím samozřejmě v Tvé technice jednotlivých cviků, žádných extrémech a s tím vším související Tvoje "péče o záda". Ještě jednou děkuju.
Tomáš

Tomáš Drechsler
14.03.2011 00:00 Reference

Dlouhé roky jsem měl problémy s krční a hrudní páteří. Důvodem byla nadváha, sedavé zaměstnání a potíže s meziobratlovými ploténkami. Po opakovaných rehabilitacích, které mé obtíže vždy jen na čas vyřešily, jsem se na doporučení svého rehabilitačního lékaře obrátil na fyzioterapeuta Mgr. Stanislava Hladěnu. Během krátké doby pro mě připravil individuální cvičební program ve fitness a intenzivně se mi věnoval, abych všechny cviky zvládnul technicky a v potřebném rozsahu. První výsledky se objevily během několika týdnů, výrazně se mi zlepšila fyzická kondice a především ustoupily bolesti zad. O tom, že se cítím lépe a např. výstup do schodů mě už nezadýchává, ani nemusím psát, to je samozřejmé. S profesionálním přístupem Mgr. Hladěny jsem naprosto spokojený, věnoval se mi 100% domluveného času, pečlivě a ochotně mne vedl a to vše s ohledem na můj fyzický stav. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Mgr. Tomáš Krejčík

NOVINKY

11.9
2023

ZÁPIS DO LEKCÍ ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2023

Milí klienti, právě začíná nové pololetí lekcí zdravotního cvičení od září 2023. Zbývají už pouze místa v lekci úterý od 17:30h (2místa) a v pátek od 8:30h (3místa). Ostatní lekce jsou již plně obsazeny, zapisujeme náhradníky. V případě zájmu o cvičení volejte na tel.: 777884665.

Další info
1.8
2023

MOŽNOST ZAKOUPENí LANA SM SYSTEM

PRÁVĚ JSME NASKLADNILI LANA NA CVIČENÍ SM SYSTEM K PRODEJI ZA 600Kč. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TEL: 777884665

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat