logo

Úvodní stránkaReferenceMgr. Monika Kolmanová (Hladěnová)

Reference Mgr. Monika Kolmanová (Hladěnová)

Reference klientky kurzu redukce hmotnosti

Kurz je super!!!! Zpočátku jsem měla obavy ze skupinového hubnutí. Neuměla jsem si představit, že před ostatníma ženskýma polezu na váhu /každých 14 dní :-)/, co když nebudu mít úbytky?! Bude se hromadně probírat, proč to nejde???? Nic takového nenastalo, diskrétní přístup při vážení odboural mé obavy z trapných situací.

Začátek kurzu 10. září 2011
72,7 kg
tuk: 36,1%, svaly: 28,6%

Konec kurzu 28. ledna 2012
63,2 kg
tuk: 25,4%, svaly: 33,6%

 

Manuál ke kurzu s jídelníčkem byl srozumitelně vypracovaný, jídelníček pestrý, příprava jídla jednoduchá - žádné dlouhé vaření nebo shánění speciálních potravin. Navíc během našeho snažení jsme byly stále v kontaktu s fyzioterapeutkou Monikou, e-maily i sms fungovaly skvěle. V kurzu jsem se naučila jíst 5x denně + bonus šesté jídlo - proteinový koktejl s čokoládovou příchutí, čokoláda na závěr dne "mňam". Cvičení, které ke každému hubnutí určitě patří, bylo zaměřené na aktivní spalování tuků, a opravdu funguje, poněvadž moje tuky hlavně ze zadku a stehen opravdu zmizely.

Dnes po pěti měsících jím pravidelně, jím všechno co jsem jedla i před kurzem s tím, že velikost a složení (tuky, sacharidy, bílkoviny) porcí připravuji dle manuálu z kurzu a netloustnu! Jsem spokojená, moc chválím a doporučuji všem ženským, které si chtějí svoji postavu vylepšit a udržet.

Reference klienta výživového poradenství + osobní trenér

Jako celoživotní sportovec a člověk velice aktivní, jsem nikdy problém s váhou neměl, ale díky pracovnímu vytížení a ukončení aktivního sportu jsem je začal pociťovat. Vloni v červnu jsem se zúčastnil fotbalového turnaje a po prohlédnutí fotografií z tohoto se při pohledu na sebe opravdu zhrozil, protože to na co jsem koukal jsem nebyl já, ale hroch ve sportovním oblečení.

Začátek 1. srpna 2010
116,6 kg
tuk 32,8%, svaly 31,4%

Konec 6. října 2010
108,6 kg
tuk 27,5%, svaly 34,3%

 

Tento zážitek, a moje manželka, která mi koupila k svátku 5 hodin s trenérem, bylo hlavním impulsem k tomu, abych opravdu se sebou něco začal dělat a svěřil se do rukou odborníků (Standy s Monikou). První měření a vážení dopadlo přímo strašně: 116,5 kg na 184 cm výšky, index viscerálního tuku 15 a 33% tuku v těle bylo opravdu hrozivých. Po předání svého týdenního jídelníčku Monice a jeho vyhodnocení jsem zjistil, že můj denní příjem je velice nízký. Když jsem obdržel nový jídelníček, zhrozil jsem se věcí jako müsli a nízkotučné mléčné výrobky a další zdravé potraviny. Musel jsem zapomenout na knedlíky, své oblíbené omáčky a jiné nám čechům tak vlastní jídla, ale výsledky se pomalu začaly objevovat. Přestal jsem být unavený a také občasné střevní potíže se mi staly téměř cizími a při cvičení 2x týdně v posilovně jsem se cítil opravdu dobře. Nesmím také zapomenout na další věc, kterou jsem musel omezit a to pití alkoholu, teda hlavně piva, ale vínko v rozumné míře je možná i lepší. Současně s jídelníčkem jsem začal pít daleko více čisté vody, u které kromě častějšího chození na toaletu nemůžu najít jediný zápor.

A jak jsem na tom dnes po půl roce? Nebýt Vánoc, mohlo to být i lepší, ale odpusťte si úplně všechny ty nezdravé dobroty! To jsem nedokázal. Mám 105 kg vysoký jsem stejně a třeba v pase jsem dal dolů 12 cm. Cítím se skvěle, i žena už říká, že je to podstatně lepší a třeba si můžu prohlédnout jizvu po operaci slepého střeva bez zrcadla :). Upřímně za to díky Standovi s Monikou a jejich znalostem a přístupu. No, tak ještě 10kg a bude to super, akorát si nemohu vzpomenout, kdy jsem to měl naposledy. kurz redukce hmotnosti leden 2012

Reference klientky výživového poradenství

Shodit nějaké to kilo jsem se snažila v podstatě od nepaměti...ať už to byly "zaručené " diety kamarádek, počítání kalorií či již přecijen trochu efektivnější dělená strava, výsledky nikdy nevydržely příliš dlouho. Při studiích jsem se pomalu, ale jistě dostala na váhu 80kg. Po nástupu do zaměstnání byl další váhový přírůstek poměrně skokový. Omlouvala jsem si to vše novým denním režimem, nedostatkem času na jakýkoliv pohyb, nočními službami. I přes nabývající hmotnost jsem vlastně nikdy neměla pocit, že jím špatně nebo nezdravě (nikdy jsem např. nenavštěvovala fastfoody, každý den jsem doma nepekla buchty, nesmažila si k věčeri hranolky se smažákem). Dokonce se mi zdálo, že i jakž takž cvičím, sem tam nějaká zumba, vacushape. Na konci dubna 2013 jsem vážila přes 85kg při výšce 163cm. V té době jsem dostala doporučení na Moniku od mamky, že by mi třeba mohla poradit, jak shodit pár kilo, když snaha by byla, ale nejde to.

Začátek kurzu 12. duben 2013
85 kg

Konec kurzu 16. březen 2014
62 kg

Na začátku první návštěvy u Moniky jsem byla přesvědčená, že mi vlastně neporadí, že všechno vím, špatně nic nedělám...maximálně nějaké to kilo-dvě shodím. Po přeměření a zvážení se dostavilo zděšení a na konci návštěvy bylo najednou dohodnuto 17 kg dolů, zhruba do konce roku. V tu chvíli nepředstavitelné. Zhruba za týden jsem obdržela nový jídelníček, dostavilo se spíše pozitivní překvapení a úleva, že se má jíst často a poměrně vydatné porce, žádná hladovka, potraviny pro mě byly známé (přecijen, nebyla to první "dieta"). Překvapením pro mě byla doposud nevhodná skladba mojí stravy (málo bílkovin, hodně cukrů, v nevhodnou denní dobu atd.). Musím přiznat, že dodržovat nový jídelníček jsem začala důsledně, bez úlev či hřešení. Zvykla jsem si během pár týdnů. Chtělo to trochu uspořádat denní harmonogram, ráno si přivstat a nachystat si krabičky na celý den, vyšetřit si v práci zhruba po třech hodinách chvilku na jídlo, zapojit pohyb. Ale ono to najednou šlo! Motivací pro mě byly i konzultace s Monikou, protože mít třeba o kilo víc při převážení by mně nedalo :-). Postupně jsem začala docházet i na cvičení ke Standovi, dříve též nepředstavitelné - já a posilovna. No a dnes po roce je moje váha cca 62-63kg a můžu s klidným svědomím říct, že tam kde dneska jsem, bych bez Moniky a Standy nebyla.

Závěrem možná motivace pro ty, kteří třeba taky uvažují o změně. Zaprvé, celé bych to nenazvala dietou! Spíše změnou přístupu ke stravování a obecně ke svému zdraví. Připravovat jídlo mě o čas už dávno nepřipravuje, objevila jsem spoustu nových chutí, dokonce jsem tak trochu přišla i na chuť posilovně :-). Všechno to zní jako děsná klišé z teleshoppingu...ale ono to tak vážně funguje:-) ...a že není čas jsou vážně jen výmluvy. Mluvím z vlastní zkušenosti, jde to i při poměřně náročném zamětsnání v nemocnici, s denním dojížděním 70km, a s rodinou. 

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
08.06.2016 20:05 Poděkování

Jsem velice ráda, že jsem se dozvěděla od známé o Petře Pražanové =) a touto cestou ji chci poděkovat. Naučila jsem se nejen min.5 x denně jíst, ale vybírat i potraviny, které mi chutnají a po měsíci bylo to nějaké kilo tuku dole =). Profesionální, upřímná, srdečná, přátelská a velmi milá paní Petra, doporučuji =) a ještě jednou Vám moc děkuji =).

Petra N.
01.04.2015 15:05 Reference na cvičení

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Monice za skvělé vedení na zdravotním cvičení. Chodím do kombinované lekce SMS-RHB a musím říci, že mě od té doby bolí záda mnohem méně, než tomu bylo dříve. Chodila jsem na jiné typy cvičení, ale nevyhovovaly mně, jelikož nás instruktorka neopravovala, což tady je právě naopak ... Monika chodí a neustále do nás šťouchá, když děláme něco špatně :o) Cvičení mohu jen doporučit. Věrka

Věra K.
29.03.2015 18:48 Bolesti zad

Také bych ráda využila této možnosti poděkovat Monice za péči, kterou mi věnovala při řešení obtíží s mými zády, které mě trápily již dlouho. Již řadu let jsem chodila po rehabilitacích, ale nikdo mi můj problém nedokázal tak dobře vysvětlit, jako Monika, která poukázala na špatné držení těla, což byl jeden z hlavních problémů, který bolesti způsoboval. Naučila mě několik jednoduchých cviků, které si mohu cvičit v práci a je to o mnoho lepší. Moc děkuji a v případě potřeby se na Vás ráda obrátím. Jitka N

Jitka
01.07.2013 07:22 Záda a motání hlavy

Rád bych touto cestou poděkoval fyzioterapeutce Monice za profesionální pomoc s motáním hlavy, které bylo zapříčiněno zablokovanou krční páteří (první návštěva), dále za pomoc s bolestmi mezi žebry po pádu na lyžích (druhá návštěva) a pomoc s bolestmi zad ze špatného sezení (držení těla). Při každé návštěvě mi také bylo doporučeno několik protahovacích a posilovacích cviků na postiženou partii těla. Ještě jednou moc děkuji a v případě dalších problémů se na vás rád obrátím.

Luboš
18.04.2012 18:17 rehabilitace

Také bych ráda využila tohoto fóra a poděkovala tak slečně Monice za její péči o můj zablokovaný krk. Bylo to moc fajn a ráda zase příjdu :). Marcela

Marcela
29.03.2012 00:00 kineziotejpy

Po operaci ramene jsem kvůli bolestem musela užívat minimálně obden léky na bolest a pak jsem vyzkoušela kineziotejpování na rameno. Tejpy mi vydrží asi týden, po dobu nalepení jsem prakticky bez bolesti a nemusím léky užívat, takže díky Monice a Standovi můžu jen doporučit :-)

Jana
15.08.2011 00:00 RE-FÉR-ENCE

Využívám této linky k poděkování za spolupráci v nelehké práci s klienty, kteří jsou majiteli obtíží v pohybovém ústrojí a pro které již klasická rehabilitační a fyzikální medicíná nenabízí žádná řešení. Postupy Mgr. Hladěny a Mgr. Hladěnové považuji za inovativní a progresivní cestu v řešení bolestivých obtíží, která navazuje na "klasické" léčebné metody a která přinesla již velkému počtu mých pacientů dlouhodobou úlevu. Přeji mnoho zdaru, trpělivosti a zejména dalších spokojených klientů!

MUDr. Tomáš Vrbica, REHABIUM s.r.o., rehabilitační a spotorvní lékař

NOVINKY

11.9
2023

ZÁPIS DO LEKCÍ ZDRAVOTNÍHO CVIČENÍ OD ZÁŘÍ 2023

Milí klienti, právě začíná nové pololetí lekcí zdravotního cvičení od září 2023. Zbývají už pouze místa v lekci úterý od 17:30h (2místa) a v pátek od 8:30h (3místa). Ostatní lekce jsou již plně obsazeny, zapisujeme náhradníky. V případě zájmu o cvičení volejte na tel.: 777884665.

Další info
1.8
2023

MOŽNOST ZAKOUPENí LANA SM SYSTEM

PRÁVĚ JSME NASKLADNILI LANA NA CVIČENÍ SM SYSTEM K PRODEJI ZA 600Kč. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE NA TEL: 777884665

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat