logo

Úvodní stránkaReferenceVojtěch Kosek

Reference Vojtěch Kosek

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
08.03.2019 14:22 Ve dvou se to lépe táhne

K Vojtovi už chodím více jak rok a půl a společně s ním jsem se připravoval na závody Spartan Race 2018 po celé Evropě. Tudíž jsem potřeboval sílu, dynamiku, pružnost ale hlavně kondici. Dohodli jsme se na pravidelných 3 dnech v týdnu a každý trénink byl zaměřen jiným směrem. Nebudu říkat, že to byl vždy med vydržet daný trénink, ale Vojta pozná Vaši hranici a tak by měl každý správný trenér fungovat! Dostat Vás na vrchol a vymačkat z Vás maximum! Což se díky naší spolupráci stalo a já v loňském roce zaběhl kompletní celou Evropskou sérii SR. Nyní spolu pokračujeme v tréninku a po několika zraněních z hokeje, zaměřujeme posílení svalů, které jsou potřeba dostat opět na svou výkonnou úroveň. Zároveň Vám je Vojta schopen sestavit stravu, doporučit co jíst, dokonce se mnou zašel i na nákup. Nebojte se tedy využít služeb profesionála, protože to je ta jediná cesta, jak sami sebe dokopat k pravidelnému a stoupajícímu fyzickému fondu! Sami toho zvládneme hodně, ale ve dvou se to vždy lépe táhne! Já děkuji za přístup a pravidelný nákop a vystoupení z mé komfortní zóny!

Martin Hájek
02.12.2018 13:29 Vojta je opravdu skvělý trenér

Cvičení s Vojtou můžu jen doporučit. Naučí vás provádět cviky tak, aby vám to pomohlo, nikoli ublížilo. Tréninky jsou pestré a vždy příjde s něčím, co vás překvapí a druhý den pořádně cítíte. A navíc není žádný suchar, což je podle mě u společných cvičení velmi důležitý faktor. Takže jestli chcete zlepšit kondici a nebo začit cvičit úplně od začátku Vojta je jasná volba!

Pavel Horák
01.10.2018 20:42 Díky, trenére

Přemýšlím co napsat, abych se neopakovala..?? Jednoduše a stručně, Vojta je nejlepší trenér a profesionál. Není to jen o cvičení, ale o všem, co k tomu patří. Vojto díky ,jsi chlap na správným místě!!

Veru
28.09.2018 13:01 100% výsledky

Díky Vojtovi jsem dostal správný směr k viditelným výsledkům. Cvičení mě začalo o to vice bavit. Profesionální, ale přesto kamaradske jednani. Vytvoří vám plán na míru. Nemůžu jinak, než doporučit návštěvu OK Gymu na Dubině a vyhledat Vojtu Koska.

Jan
08.07.2017 22:20 Borec

Vojta mi ukázal jak správně cvičit,měl semnou ohromnou trpělivost,perfektní jednání,a hlavně vás opravdu naučí-profesionalni přístup!

Luboš
01.04.2017 14:04 Perfektní cvičení

Vojta mě přes to, že jsem začátečník, velice rychle naučil, jak správně cvičit a čemu se vzhledem k mým problémům se zády naopak vyhnout. Jeho rady opravdu fungují, od té doby, co cvičím s Vojtou mě nic nebolí a do posilovny se těším. Je to profík a ochotný člověk, vřele doporučuji!

Radek
09.03.2017 13:23 Ano, je to profík

Pod vedením Vojty, správne stravy a dostatku odpočinku určitě dosáhnete skvělých výsledků. Není to typ trenéra " damé si iontak na baru, pár kliků a půjdeme domů". Rozpozná na každém, kolik kdo zvládne a bude se snažit z Vás vymačkat maximum. Tělo je zátěžovano komplexně, tím máte jistotu, ze Vaše tělo bude vypadat jak s Řeckých bají :). V posilovně se Vám plně věnuje, odnaučí Vás špatných zlozvyků, poradí se stravou, dbá na to a byste správně drželi tělo a tím zapojovali danou partii svalstva co nejefektivněji. Chodím cvičit s různými přestávkami celý život, ale nikdy jsem neměl takové vyslédky, jak u Vojty po půl roce. To mluví za vše. Já se určitě zase vrátím, nemá cenu experimentovat, když víte, že tohle funguje. Pokuď hledáte profesionální pomoc, tak Vojtu mohu jen vřele doporučit.

Václav
04.10.2016 13:41 Jedním slovem profesionál

Vojta- když má hlad, poznåte to, když málo spal, poznáte to, kdyz přijdete pozdě, poznáte to dvojnásob... ale vždycky våm naloží, co unesete. Ví lépe než vy, jestli můžete, kolik unesete. Nenechá vás se flákat a někdy vás nechá i vydechnout. Neumí počítat, podezírám ho, že úmyslně...ale techniku ohlídá vždy. Čokoládové úplatky vítány, ale v ničem nepomohou. Časová flexibilita, vždy dobrá nálada. Jedním slovem profesonál.
Cvičím s ním už asi půl roku a ještě se nějakou dobu nechám drezůrovat :)

Lenka
02.08.2016 18:28 Vojtu doporučuji všem

Pro cvičení s Vojtou jsem se rozhodla ze dvou důvodů. Prvním důvodem bylo, že jsem přibrala nějaké to kilo navíc a druhým důvodem byl zdravotní problém s koleny. Potřebovala jsem tedy odbornou pomoc, abych kolena více nenamáhala a stav se nezhoršoval. Vojta mi ukázal cviky, u kterých mě již kolena nebolí, tréninky mi nastavil tak, aby vyhovovaly i druhému požadavku na hubnutí. Po měsíci a půl se dostavil váhový úbytek 4,5 kg tuku. Jeho přístup je profesionální a zároveň přátelský. Na každý trénink s ním se člověk těší, přestože ví, že mu dá Vojta pořádně do těla. I po skončení tréninků pod jeho vedením rád poradí při dalších dotazech či ukáže jiné cviky. Vojtí moc ti děkuji za tvou práci, kterou jsi se mnou odvedl :-* Cvičení s Vojtou doporučuji všem, nejen začátečníkům. Neváhejte a pusťte se do cvičení s Vojtou ;-)

Monča Dušková
17.03.2016 15:06 Vyzná se

Chodil jsem k Vojtovi do fitka 8 měsíců. Jako úplnému začátečníkovi mi perfektně ukázal, co a jak. Děkuju a doporučuju.

Petr Diblík
03.03.2016 21:29 Suprové cvičení

Cvičení s Vojtou mohu každému jen doporučit. Kvůli spoustě a spoustě informací, jsem si potřeboval v celém posilování udělat nějaký kompletní pořádek, když už se chci tomu cvičení věnovat, tak ať to má co nejlepší účinek a to jsem díky Vojtovi dostal. I když je to u mě s časovou flexibilitou mizerný, tak jsme s Vojtou vždy našli nějakou hodinu, což bylo skvělé a díky profesionálnímu ale zároveň kamarádskému přístupu si myslím, že s ním každý stejně jako já, bude mít ještě větší chuť a zapálení ve cvičení a posilování stále pokračovat než měl před tím. :-)

Jarda Veverka
03.10.2015 17:06 Vzdy dobra nálada

Vojta je přímý a pohodovy člověk. Dovedla me k němu kamarádka a to bylo to nejlepsi a jsem za to moc rada! S Vojtou cvičim 3 měsíce a ted se ke mne přidal i můj manžel. Vojta dokáže připravit pohodovy trenik, kdy Vam protahne a procvici cele tělo stejne tak, jako umi připravit trénink, kdy na nej myslíte pri každém pohybu jeste 2 dny.
Co oceňuji je jeho vstřícnost, časova flexibilita a jeho dobra nálada na každém tréninku. Zacatecnikum poradí i s jídelníčkem a co je v dnešní době ,,rádoby trenérů" jeho obrovská přednost je to, jak klade důraz na správnou techniku cviků, hlídá Vam držení těla, správne dýchání a proste celkový výsledek z cviceni. Vojta Vas pri Vasi správne spolupráci vyrysuje, zlepší držení těla, mne odboural bolest zad z každodenního špatného sezení a navíc Vam jeho trénink dodá endorfiny a úsměv na tváři!
My dáváme Vojtovi 10 bodu z 10, protoze dokáže skloubit trénink me i mého muze tak, abychom si oba dali řádně do těla!!!
Beru Vojtu uz i jako kamaráda a obdivuji jeho cílevědomost a pečlivost!
Jako trenéra doporučuji !!!

Martina a Filip Hüblovi
20.07.2015 12:03 cvičení s Vojtou je zábava

Za mě, mohu Vojtu jen a jen doporučit. Zjistil si vše potřebné k cvičení po porodu a sestavil mi jídelníček vhodný i při kojení a výsledky jsou rychle znát. Každý trénink je zábavný, těším se na něj a to je pro mě důležitý. Vojtu doporučuji všem maminkám, co znám nebo mi závidí, jak rychle jsem si poradila s přebytečnými kily. Za 5 týdnů/ 5 kilo dole ;-) Vojto, jen tak dál..přivedu Ti další lidičky, kteří budou s Tebou spokojeni.

Eva Šustáková
10.07.2015 22:45 Vojta výborný trenér a člověk.

Vojta mi pokaždé vyhověl s časem. Je radost pod nim cvičit. Dokáže z vás dostat to nejlepší. A je na nem znát,že k tomu cvičení má vztah .
A dokáže se s nim i dobře pokecat. Mužů jen doporučit. Jak už jako profesionálního trenéra ,tak i skvělého člověka .

Josef Spilka
18.06.2015 22:50 Vojta v tom fitku doslova žije

Vojta v tom fitku doslova žije. Jí nejraději na pohovce u recepce a podezírám ho, že dává přednost podložkám ve fitku před spánkem ve svojí posteli. Za tu dobu, co s ním cvičím, na mě ještě nespadla žádná větší činka a křičí na mě jenom občas. Jednou jsem mu řekl, že je nacista, ale vůbec ho to neurazilo. A pozor, když je hladový, dá se předpokládat, že se pěkně zapotíte.

A teď vážně. Vojta je super trenér. Dokáže udělat každý tréning zajímavý, ještě se nestalo, že by se dva tréningy opakovaly. Je neuvěřitelně časově flexibilní. Za tu dobu co s ním cvičím (cca 3 měsíce) se mi postava změnila k nepoznání (k lepšímu :). Kvůli Vojtovi dojíždím do Pardubic i po přestěhování.

Jaroslav Stráník
07.06.2015 13:35 Perfektní trénink

Individuální přístup, atraktivní dynamické a obměňující se cvičení, jasně viditelné výsledky již po měsíci. Další poradentství v rámci cvičení + oceňuji zápal Vojty k tématu, skvělá časová flexibilita. Za mě 100%.

Martin Galbavý
06.06.2015 20:12 Pusťte se do toho s Vojtou!

Vojtu, jakožto mého kolegu, mohu doporučit všem, kdo mají chuť začít se cvičením ve fitness centru pod odborným dohledem. Je dostatečně zkušeným trenérem a dokáže dávkovat náročnost tréninku podle zkušeností a schopností klienta. Pokud se chcete naučit správně cvičit nebo potřebujete shodit nějaké nadbytečné kilo, neodkládejte to na zítra, pozítří, ani příští měsíc a pusťte se do toho s Vojtou hned ... nebudete litovat! :o)

Standa Hladěna
26.05.2015 00:01 Reference - trenér Vojta Kosek

Pro všechny, kteří přemýšlí o posilování pod dohledem zkušeného trenéra, ať už z důvodu formování postavy, zdravotních důvodů, nebo z důvodů nespokojenosti s výsledky cvičení dle ,,vlastního treninkového plánu´´ vřele doporučuji využití služeb trenéra fitness Vojty Koska. Během krátké doby mě naučil precizně provádět veškeré posilovací cviky a odnaučil mě zažité zlozvyky - špatně prováděnou techniku cvičení, díky čemuž jsem sám sobě způsobil zdravotní problémy se zády a ramenem. Pod jeho dohledem, jsem za pár měsíců nabral více svalové hmoty, než vlastním posilování za několik let a hlavně jsem odstranil veškeré zdravotní komplikace a svalovou dysbalanci. Po této zkušenosti doporučuji všem, kteří chtějí začít posilovat, rozhodně využít služeb tohoto fitness trenéra, který vás zasvětí komplexně do problematiky tohoto sportu. Tohoto trenéra také doporučuji všem klientům, kteří chtějí v krátké době udělat velké pokroky a nevadí jim šikana a hluboké opovržení na cvičišti!!! Jeho koplexní přístup k věci ocení zejména dámy...

Zdeněk Kopp

NOVINKY

1.9
2021

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

VÁŽENÍ KLIENTI, OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁ NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE.

Další info
14.4
2021

OD 19. DUBNA 2021 MÁME OTEVŘENO

Milí klienti, s potěšením vám oznamujeme, že od pondělí 19. dubna 2021 opět zahajujeme svoji činnost, tentokráte již jako nestátní zdravotnické zařízení (NZZ) v oboru fyzioterapie. Těšíme se na setkání s vámi.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat