logo

Úvodní stránkaReferencePetra Pražanová

Reference Petra Pražanová

Přidat novou referenci

V této záložce můžete psát své postřehy, připomínky nebo hodnocení, zda jste byli s našimi službami spokojeni či nespokojeni a proč. Budeme moc rádi, když budou reference přibývat, protože je to zpětná vazba pro nás a zároveň jedna z možností, která může případným zájemcům pomoci při rozhodování. Děkujeme!

 

ODESLAT
20.12.2017 15:04 Poděkování

Nejprve děkuji své dceři, která mi paní Petru doporučila. Paní Petra je neuvěřitelně milá a zkušená ve svém oboru. Moc jsem nevěřila, že i po 50 jde zhubnout a bez hladovění. Moje radost se nedá popsat ! Prostě jděte do toho a žádné obavy. Petro velký dík : )

Šárka
23.01.2017 17:12 Profesionální trenérka, ale hlavně dobrý človíček

Měla jsem možnost poznat úžasného človíčka (Peťulku Pražanovou), která dokáže poradit i když jste zoufalí a ztrácíte naději. Právě ona Vás " nakopne" a poradí Vám, jak se netrápit a přitom shodit nějaké to kilčo dolů.A hlavně se spoustou jídla!!!!!! Zkrátka stačí malinko upravit životní styl, jídelníček a jde to samo. Peťulko, děkuji Ti!!!! Za mě 100% dopručení!!!

Míša
09.01.2017 11:14 Skvělé - doporučuji vyzkoušet

Jsem chlap, přibral jsem a chtěl jsem si váhu srovnat rozumnou cestou (žádné diety), abych méně funěl při fotbálku a mohl si zavázat tkaničky bez dýchacího přístroje ...:-).
Za pomocí Petry se mi to daří .... bolí to, ale vím jak na to a když se člověk snaží, tak jsou vidět výsledky, které se dají bez většího omezování udržel !!! A když jsou vidět výsledky, tak mě to baví.
Doporučuji všem, děkuju Péťo
Olda Konvalina

Olda
06.01.2017 14:46 Petra versus já

Já: mamina na mateřské, kila navíc, snaha to řešit, přihlášení se do kurzu redukce s Petrou
Petra: nadšená pro svoji práci, pozitivně motivuje, zná, ví, poví, rozesměje
Já: nevíra v sebe, nezhubnu, poslouchám, zkusím rady, změna jídelníčku, nijak radikální, ale jím s rozmyslem, jde to, dře to
Petra: plná energie, věří v nás, ve mě, naslouchá, pochopí, poradí, jde to
Já: kila tuku dole, věřím, hubnu, raduju se, vím, jím, ráda povím
Jde to a stálo to za to.
Děkuju Vám, Petro

Jana Macháčková
28.07.2016 22:00 Poděkování

U Petry jsem absolvovala kurz redukce hmotnosti. Výsledek je rovných 8kg a pokračuji stále dál. Díky Petře vím, že jde hlavně o změnu v životním stylu. Jde o to, že není třeba panikařit nebo si vyčítat, že si dám jednou dort s kamarádkou a navrch ještě s manželem půl lahve vína. Pokud to není každý den, viďte Petro :-))) "Nejsme stroje", to mi Petra často opakovala, přičemž dodávala: "je to jen na vás". A měla sakra pravdu ! :-))) Nejen že mi v jídle vytvořila řád, ale hlavně mne uvedla do naprostý pohody. Ukázala mi úplně jednoduché recepty a jejich kombinace a taky to, že z jídla má mít člověk radost a těšit se na něj. No a když k tomu přidám trochu pohybu, tak to prostě jde ! Děkuju Petro. A samozřejmě za mne palec nahoru a velké doporučení dalším, kdo váhají do redukce s Petrou jít !!!

Petra Hovorkova
25.06.2016 22:04 Výborné poradenství ve výživě

Velká spokojenost se službami - poradenství ve výživě s paní Petrou Pražanovou - Fyziofitness. Odborný, profesionální a milý přístup, výstižné zodpovězení otázek, snaha vysvětlit a rozumně navést klienta na vytyčený cil i citlivé vysvětlení toho, proč případně ze svých těžko dosažitelných cílů slevit... celková spokojenost a doporučení všem, kteří si ve změti rad ve výživě neví rady a chtějí se dozvědět více o svém těle:-) přeji více a více spokojených klientů:-) Martina K.

Martina Kondrová
23.06.2016 20:35 Poděkování

Jsem velice ráda, že jsem se dozvěděla od známé o Petře Pražanové =) a touto cestou ji chci poděkovat. Naučila jsem se nejen min.5 x denně jíst, ale vybírat i potraviny, které mi chutnají a po měsíci bylo to nějaké kilo tuku dole =). Profesionální, upřímná, srdečná, přátelská a velmi milá paní Petra, doporučuji =) a ještě jednou Vám moc děkuji =).

Petra N.
23.06.2016 11:24 Doporučuji jako nejlepšího výživového poradce :)

Paní Petra Pražanová je člověk na svém místě, jelikož již od své první návštěvy na měření IN Body jsem věděla, že jsem se svěřila do správných rukou!!! Na základě jejích rad a pravidelných kontrol a vytvoření jídelníčku jsem dosáhla tak skvělých výsledků, že se doteď nestačím divit!! Paní Pražanová mi pomohla nejvíce, jak mohla a nikdo jiný nemá tak obrovskou zásluhu na určité změně mého životního stylu a ukázání směru, kterým se dále ve svém životě ubírat. Jsem ji neskutečně vděčná, jelikož ONA JE TA, KTERÁ MI POMOHLA K LEPŠÍM FYZICKÝM I PSYCHICKÝM VÝSLEDKŮM :) Děkuji ještě jednou a i tak budu docházet na pravidelná přeměření, abych si kontrolovala, zdali rady, které jsem obdržela, dodržuji správně a hlavně moje tělo na ně tak skvěle reaguje jako doteď :)

Pavla Kosková
18.06.2016 10:08 reference

Setkání s paní Petrou hodnotím velmi kladně a pozitivně. Úplně jednoduchými a nenáročnými změnami v jídelníčku jsem se za pomocí paní Petry vydala na cestu k ještě zdravějšímu životnímu stylu. Nebudu Vás zatěžovat podrobným popisem stavu mého těla, ale pro názorný příklad uvedu hodnotu, které všichni rozumíme - nadbytečný tuk. Výchozí hodnota: 18,6 kg, po šesti týdnech: 15,6 kg, po dalších třech týdnech: 14,8 kg. Pevně věřím, že v naplánovaném horizontu deseti měsíců bude tato hodnota nulová :-), tak mi prosím držte palce!

Svatava
16.06.2016 14:25 Reference

Jsem s Petinym pristupem i cvicenim moc spokojena,a proto budu i nadále rada pod jejím vedenim pokracovat!!!

Sona Gregorova
14.06.2016 08:34 Petra Pražanová

V roce 2015 jsem přibrala a věděla jsem, že sama nezvládnu schodit nabraná kila. Naštěstí jsem se dozvěděla o kurzu redukce, který vedla právě Petra. Po první hodině konzultace jsem se upřímně zhrozila z naměřených hodnot. Petra mi na rovinu řekla, že to bude ze začátku horší si zvyknout na jiné stravování a hlavně nejíst nezdravé jídla a také omezit např. víno. Moje myšlenky na zažátku kurzu byly, že toto nemohu zvládnout. Ale příběhy účastnic, které již pokračovaly v kurzu mi dodaly chuť se do toho naplno dát. Petra je člověk na správném místě. Je pozitivní a skoro pořád má úsměv na tváři i když ji třeba kolikrát do smíchu nebylo. Vždy dokáže poradit a a pokud se vyskytne problém, najde si čas a snaží se pomoci. Péťa je profesionál se správným přístupem! Já osobně ji tímto děkuji za vše! Někdy se stane, že Vám nejbližší rodina hází klacky pod nohy a pak Vám právě Péťa dodá tu chuť opět bojovat a ta opora tu je a motivace také. Tento kurz pod vedením Petry doporučuji každému kdo chce zdravě zhubnout! I já jsem schodila nabraná kila a od září budu pokračovat. Tímto děkuji Péťe za to jak vede tento kurz a za všechny rady! DĚKUJU!
Renata

Renata P.
13.06.2016 13:45 Doporučení

Většina diet je o hladovění a o následném zkažení si žaludku, nemluvě o jojo efektu. Ani s jedním se však u Péti na kurzu ani po něm nesetkáte pokud budete aspoň trochu disciplinovaní. Co se týče jídelníčku, náplně kurzu i přístupu Petry k nám všem je bezkonkurenční. Celý kurz mě naučil správnému stravování, díky němuž jsem za 6 měsíců shodila 10 kg a v září s Péťou pokračuju dál...

Hanďa Michálková
13.06.2016 06:14 Pochvala

Chtěl bych touto cestou pochválit, ocenit trpělivost a profesionalitu s jakou k nám Petra přistupovala po celou dobu kurzu. Dokáže poradit, ale také se zasmát. Nad občasnými prohřešky přimhouří oko. Jídelníček je opravdu sestaven podle potřeb každého z nás. A co mi to dalo, hlavně pravidelný pohyb, kondici a zlepšilo zdravotní stav. Co mi to vzalo, no přece kila tuku. Díky za super pololetí, od září pokračuji...

Petr N.
08.06.2016 21:18 Pochvala

Chtěla bych touto cestou poděkovat a ocenit trpělivost mé trenérky Petry, která mi byla po celou dobu kurzu dobrou rádkyní a její lidský a zároveň profesionální přístup byl pro mě velmi přijatelný. Pro mou velkou spokojenost se chci přihlásit i do následného kurzu od září. S přáním hezkého dne: Olga Hájková

Olina Hájková
07.06.2016 11:22 Petra Pražanová

Nejsem příznivcem diet, jelikož jsem přesvědčená, že nemají dlouhodobý efekt, naopak kamarádky, které držely jakékoliv diety, dopadly nakonec hůř, jelikož se projevil jojo efekt a nabraly ještě víc než měly před dietou. Forma hubnutí, kterou preferuje Péťa je podle mě ideální, je to jenom o tom si to v hlavě nastavit a kontrolovat si složení stravy. Držela jsem se jídelníčku Péti, i když ne úplně striktně, ale když cvičíte, tak záruka hubnutí je téměř jistá. A hlavně hubnete v pohodě, nejhorší je prvních 14 dní než si na to všechno člověk zvykne, ale pak to přináší ovoce a cítíte se spokojeni a máte motivaci v tom pokračovat. Takže Petru vřele doporučuji, je to velmi empatický a milý člověk, radost z úspěchu sdílí s vámi. Pokud budete aspoň trochu disciplinovaní, úspěch se zaručeně doručí bez hladovění a trápení. Lída

Lída
06.06.2016 20:40 novoroční předsevzetí

Do nového roku jsem si dala předsevzetí že zhubnu.... Věděla jsem, že sama to nezvládnu, a tak jsem vyzkoušela kurz Redukce hmotnosti a ono to vyšlo...kila šla dolů, i když jsem proto musela něco udělat. Upravit jídelníček a začít pravidelně sportovat, což pod vedením Péti Pražanové bylo super. Protože chci ještě malinko vyladit postavu a hlavně si ji udržet, určitě budu po prázdninách pokračovat. Už se moc těším nejen na Péťu ale i na celou prima partu. Lenka

Lenka Málková
21.03.2016 10:59 Petra Pražanová

Díky za redukční kurzy. Pokud dodržuji navržený jídelníček, řídím se radami a cvičím pod vedením Petry, HUBNU. Už se těším na dnešní cvíčo :-)

Radka
23.02.2016 19:38 Petra Pražanová

Můžu doporučit všem a hlavně baculkám které chtějí se svou váhou něco dělat. Péťa má naprosto skvělý přístup, který vás nabudí k lepším výkonům. Vždy ochotně poradí a pomůže. Pomohla mi zhubnout bez hladovění.

Markéta
08.02.2016 21:51 Petra Pražanová

Myslím,že by tu mohlo být logo,které mají ČEŠI hodně rádi ,,ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ MUZIKY" za to by se Péťa teda rozhodně nemusela stydět.Chtěla bych touto cestou poděkovat Petře.Díky ní jsem velmi příjemně a hlavně efektivně strávila pěkného půl roku po mém prvním porodu.Nejenže jsem se zbavila pár přebytečných kg,ale poznala jsem moc prima lidi a získala nové přátelé.
Petra je člověk na svém místě.Svou práci má jako koníček a to je znát.Z lekcí jsem vždy odcházela s dobrým pocitem.Jídelníček mi chutnal,potraviny v pohodě dostupné.Když byla krize,tak stačilo zavolat Péťě :-).Všem doporučuji a doufám,že se budu moc brzy připojit do dalšího kurzu.Díky Péťo :-)

T.P.
27.01.2016 10:37 Redukční kurz

Tímto bych chtěla velice poděkovat Petře za to, že mě "nakopla" správným směrem. Mám problém s poporodními nabranými kily a když jsem se dozvěděla o tomto kurzu, cítila jsem, že to bude "ono". Jídelníček je složen ze surovin, které jsou běžně dostupné (jinak by mě to odradilo:-) a při každém měření jsem měla dobrý pocit z úbytku na váze. Teď jsem se bohužel zase demotivovala nárůstem tělesného tuku, což je ale zapříčiněno špatným stravováním a nemocí, kdy jsem nemohla cvičit, ale doufám v lepší zítřky, v kurzu budu pokračovat a těším se na to! Vlastně na každé cvičení s Péťou se těším!:-) Je vždy pozitivní, milá a má lidský přístup. Prostě nemám co vytknout:-) Kurz všem, co chtějí nebo váhají, velice doporučuji!

Soňa G.
26.01.2016 20:42 Kurz redukce

Půlroční kurz redukce hmotnosti pod vedením Petry Pražanové byl velmi obohacující. Moc se mi líbí celý koncept kurzu. V jídelníčku jsou suroviny běžně dostupné a jídla se dají snadno reálně přitom chutně připravit. Cvičení je orientováno jak na spalováni tak posilování a po každé hodině odcházím s dobrou náladou. A jako nedocenitelnou součást kurzu považuji osobní a velmi aktivní přístup Petry. Máme možnost konzultace po emailu a odpověď přijde téměř okamžitě. Taky je vidět, jak moc jí těší naše úspěchy po každém měření a zároveň hledá příčiny ne právě úspěšného výsledku měření. Chci touto cestou Petře poděkovat, jak hezky nás vede. Kurz pod vedením Petry Pražanové velmi doporučuji!

Petra J.
19.01.2016 10:52 redukce hmotnosti

S celkovým přístupem Petry Pražanové jsem velmi spokojená. Absolvovala jsem kurz redukce hmotnosti pod jejím vedením a mohu jen doporučit. Jak ze cvičebních hodin, tak z jídelníčku jsem opravdu nadšená. Jako veliké plus považuji Petřin přístup k účastníkům kurzu, kdy díky ní, má člověk pocit, že na to není sám a vždy se mu dostane dobré rady nebo motivujícího povzbuzení. Úplně jsem změnila stravovací návyky a i když stále nejsem na mé "vysněné" váze, tak se mi postava změnila a hlavně vytvarovala správným směrem :-) Už se těším na další půlrok s Petrou :-)

Adéla M
29.10.2015 19:59 Petra Pražanová

I já bych chtěla touto cestou moc pochválit a poděkovat Petře za výborný a hlavně lidský přístup, u Petry jsem byla zatím na základním měření, které pro mě myslím dopadlo dobře, do budoucna bych chtěla absolvovat i její "hubnoucí" kurz, na který se už ted moc těším, jelikož pod jejím vedením nebude mít chybu :-)

Veronika J.
19.05.2015 10:52 Reference klienta

Navštívila jsem paní Petru Pražanovou ohledně výživového poradenství, měření tělesného tuku a svalů v těle, ale také mě zajímalo jak správně procvičit celé tělo. Tímto bych chtěla paní Petře moc poděkovat za odbornou analýzu, lidský přístup a cenné rady, jak co nejlépe se stravovat a cvičit, aby výsledky byly nejen přínosné po duševní stránce, ale také po tělesné. Bylo to velice příjemné setkání, těším se na další a vřele všem doporučuji.

Petra M.
11.05.2015 22:37 Reference

I já bych se s Vámi chtěla podělit o svou zkušenost ohledně změny stravování nebo hubnutí - říkejte tomu jak chcete,důležité je se rozhodnout.Už dlouho jsem chtěla zhubnout a najednou u kafíčka,v dětské herně s kamarádkami jsem se dozvěděla o paní Petře,která Vás změří a napíše jídelníček.Věděla jsem že do toho jdu a že konečně si najdu pro sebe čas,který jsem po celé 3 roky na mateřské neměla.Byla to výzva,ale vlastně jsme byly tři,já a moje 2 kamarádky,které se rozhodly se mnou. Pak už to šlo rychle. Jedna návštěva u paní Petry,napsaný jídelníček na 7 dní,v kterém byly mé oblíbené potraviny.První týden byl náročný,přemýšlet a nakupovat správné potraviny a najednou jsem cítila že to opravdu jde.I manžel začal svačit a vařil mi obědy na druhý den do práce.Po 5 měsících jsem zhubla 10kg a myslím,že nejsem u konce.Největší motivací pro mne byly mé kamarádky,které mi hubly před očima a já věděla, že to zvládnu také. Se službami paní Petry jsem byla velmi spokojená,její přístup chválím na jedničku s hvězdičkou a všem ji mohu vřele doporučit.

Ludmila Voženílková
14.04.2015 14:44 Reference

Se službami paní Pražanové jsem velmi spokojená.Nejenom díky jejímu milému přístupu,ale hlavně obohacení mého jídelníčku o neznámé potraviny. Zatím po třech návštěvách chválím a určitě doporučuji.

Jana
14.04.2015 08:05 Reference

Paní Pražanovou jsem navštívil kvůli tomu,protože jsem měl už od svého dětsví problémy s velmi nízkou hmotností. Díky paní Pražanové se mě za poměrně krátkou dobu(cca 6 měsíců) podařilo přibrat přes 13kg.Hodnotím 5* za super přístup,ať už z hlediska úpravy jídelníčku,rozmanitých receptů na různá jídla nebo pomoci když to zrovna nejde podle vašich představ. Rozhodně bych neměnil :)

Aleš Mráz
08.04.2015 10:45 Reference

Není pochyb, že paní Pražanová ví, o čem mluví. Já osobně jsem měla poněkud opačný problém, než nějaké to kilo navíc, ale nezastavitelné hubnutí. S mojí již od narození hubenější postavou a při vyšce 165cm jsem vážila 43kilo a váha letěla pořád dolů jako z útesu. Klidně 3kila za týden.. celá zoufalá jsem proto navštívila paní Pražanovou. Naprosto mě nadchlo už jen rychlá domluva a ochota sejít se opravdu během několika dnů. Po hodině konzultace jsem od paní Pražanové odcházela v zcela jiné náladě. Zoufalost byla pryč a já byla naplněna elánem. Najednou jsem měla spoustu energie a věděla, že se to zlepší. A opravdu. Za mě rozhodně doporučuju. Lidský přístup, diskrétní jednání jako i prostory. Za mě 5 *

Miriam

NOVINKY

1.9
2021

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

VÁŽENÍ KLIENTI, OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁ NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE.

Další info
14.4
2021

OD 19. DUBNA 2021 MÁME OTEVŘENO

Milí klienti, s potěšením vám oznamujeme, že od pondělí 19. dubna 2021 opět zahajujeme svoji činnost, tentokráte již jako nestátní zdravotnické zařízení (NZZ) v oboru fyzioterapie. Těšíme se na setkání s vámi.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat