logo

Úvodní stránkaO násPetra Pražanová

Petra Pražanová (roz.Velinská) 

* 1982 v Pardubicích

Absolventka akreditovaného kurzu "Instruktor Fitness"Poradce pro výživu“ + „Praktické výživové poradenství, "TRX - skupinové cvičení", "Spirální stabilizace SM Systém", "Základy jógy", "CORE - Zásobník cviků" a "Velké a malé míče stupeň 1". Problematikou výživy se zabývá již řadu let a společně se sporty - především vytrvalostním během (účastnice půlmaratónů a Pardubické devítky), jízdou na kole, in-line a cvičením s TRX - může nabídnout široké spektrum cenných rad a poznatků z oblasti zdravého životního stylu.  

Nenabízím zázraky na počkání, ale skutečnou cestu k trvale udržitelným výsledkům. Nebudu Vám radit žádné zázračné diety ani koktejly. Má práce obnáší individuální přístup ke každému klientovi, ALE je třeba mít na paměti, že hubnutí je dlouhodobý proces a pouze pevná vůle a dodržování dohodnutých postupů může vést k úspěchu. Pokud chcete změnou životního stylu a stravovacích návyků přispět k redukci hmotnosti a upevnění zdraví, jsem tu pro Vás...

Důvodů, proč právě Petra rozšířila náš tým, je hned několik. Petru známe mnoho let, a proto víme, že její názory na výživu a komplexní přístup ke zdravému životnímu stylu jsou velmi blízké tomu, co ve své praxi preferujeme my. Její cílevědomost a pozitivní energie dokáže strhnout řadu lidí k výrazně lepším výsledkům. Jako maminka malého Honzíka a Vojtíška bude dobrou průvodkyní ve světě výživy nejen pro ženy na mateřské dovolené.

REFERENCE  

Není pochyb, že paní Pražanová ví, o čem mluví. Já osobně jsem měla poněkud opačný problém, než nějaké to kilo navíc, ale nezastavitelné hubnutí. S mojí již od narození hubenější postavou a při vyšce 165cm jsem vážila 43kilo a váha letěla pořád dolů jako z útesu. Klidně 3kila za týden.. celá zoufalá jsem proto navštívila paní Pražanovou. Naprosto mě nadchlo už jen rychlá domluva a ochota sejít se opravdu během několika dnů. Po hodině konzultace jsem od paní Pražanové odcházela v zcela jiné náladě. Zoufalost byla pryč a já byla naplněna elánem. Najednou jsem měla spoustu energie a věděla, že se to zlepší. A opravdu. Za mě rozhodně doporučuju. Lidský přístup, diskrétní jednání jako i prostory. Za mě 5 *

Miriam

I já bych se s Vámi chtěla podělit o svou zkušenost ohledně změny stravování nebo hubnutí - říkejte tomu jak chcete,důležité je se rozhodnout.Už dlouho jsem chtěla zhubnout a najednou u kafíčka,v dětské herně s kamarádkami jsem se dozvěděla o paní Petře,která Vás změří a napíše jídelníček.Věděla jsem že do toho jdu a že konečně si najdu pro sebe čas,který jsem po celé 3 roky na mateřské neměla.Byla to výzva,ale vlastně jsme byly tři,já a moje 2 kamarádky,které se rozhodly se mnou. Pak už to šlo rychle. Jedna návštěva u paní Petry, napsaný jídelníček na 7 dní, v kterém byly mé oblíbené potraviny.První týden byl náročný,přemýšlet a nakupovat správné potraviny a najednou jsem cítila že to opravdu jde.

Ludmila Voženílková

Více referencí

NOVINKY

31.8
2020

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

OD 31. SRPNA 2020 OPĚT ZAHAJUJEME SKUPINOVÉ LEKCE DLE ROZPISU. PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE ZBÝVÁ POSLEDNÍCH NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE.

Další info
1.8
2020

OBJEDNÁVKY NA KOMPLEXNÍ PÉČI FYZIOTERAPEUTA

V případě zájmu o fyzioterapii se můžete objednávat následovně: Mgr. Kolmanová - objednání přes tlačítko OBJEDNAT SE, Mgr. Hladěna - pouze emailem, SMS či telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat