logo

Úvodní stránkaO násPetra Pražanová

Petra Pražanová (roz.Velinská) 

* 1982 v Pardubicích

Absolventka akreditovaného kurzu "Instruktor Fitness"Poradce pro výživu“ + „Praktické výživové poradenství, "TRX - skupinové cvičení", "Spirální stabilizace SM Systém", "Základy jógy", "CORE - Zásobník cviků" a "Velké a malé míče stupeň 1". Problematikou výživy se zabývá již řadu let a společně se sporty - především vytrvalostním během (účastnice půlmaratónů a Pardubické devítky), jízdou na kole, in-line a cvičením s TRX - může nabídnout široké spektrum cenných rad a poznatků z oblasti zdravého životního stylu.  

Nenabízím zázraky na počkání, ale skutečnou cestu k trvale udržitelným výsledkům. Nebudu Vám radit žádné zázračné diety ani koktejly. Má práce obnáší individuální přístup ke každému klientovi, ALE je třeba mít na paměti, že hubnutí je dlouhodobý proces a pouze pevná vůle a dodržování dohodnutých postupů může vést k úspěchu. Pokud chcete změnou životního stylu a stravovacích návyků přispět k redukci hmotnosti a upevnění zdraví, jsem tu pro Vás...

Důvodů, proč právě Petra rozšířila náš tým, je hned několik. Petru známe mnoho let, a proto víme, že její názory na výživu a komplexní přístup ke zdravému životnímu stylu jsou velmi blízké tomu, co ve své praxi preferujeme my. Její cílevědomost a pozitivní energie dokáže strhnout řadu lidí k výrazně lepším výsledkům. Jako maminka malého Honzíka a Vojtíška bude dobrou průvodkyní ve světě výživy nejen pro ženy na mateřské dovolené.

REFERENCE  

Není pochyb, že paní Pražanová ví, o čem mluví. Já osobně jsem měla poněkud opačný problém, než nějaké to kilo navíc, ale nezastavitelné hubnutí. S mojí již od narození hubenější postavou a při vyšce 165cm jsem vážila 43kilo a váha letěla pořád dolů jako z útesu. Klidně 3kila za týden.. celá zoufalá jsem proto navštívila paní Pražanovou. Naprosto mě nadchlo už jen rychlá domluva a ochota sejít se opravdu během několika dnů. Po hodině konzultace jsem od paní Pražanové odcházela v zcela jiné náladě. Zoufalost byla pryč a já byla naplněna elánem. Najednou jsem měla spoustu energie a věděla, že se to zlepší. A opravdu. Za mě rozhodně doporučuju. Lidský přístup, diskrétní jednání jako i prostory. Za mě 5 *

Miriam

I já bych se s Vámi chtěla podělit o svou zkušenost ohledně změny stravování nebo hubnutí - říkejte tomu jak chcete,důležité je se rozhodnout.Už dlouho jsem chtěla zhubnout a najednou u kafíčka,v dětské herně s kamarádkami jsem se dozvěděla o paní Petře,která Vás změří a napíše jídelníček.Věděla jsem že do toho jdu a že konečně si najdu pro sebe čas,který jsem po celé 3 roky na mateřské neměla.Byla to výzva,ale vlastně jsme byly tři,já a moje 2 kamarádky,které se rozhodly se mnou. Pak už to šlo rychle. Jedna návštěva u paní Petry, napsaný jídelníček na 7 dní, v kterém byly mé oblíbené potraviny.První týden byl náročný,přemýšlet a nakupovat správné potraviny a najednou jsem cítila že to opravdu jde.

Ludmila Voženílková

Více referencí

NOVINKY

1.9
2021

NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ

VÁŽENÍ KLIENTI, OD ZÁŘÍ ZAČÍNÁ NOVÝ ROČNÍK SKUPINOVÝCH LEKCÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE.

Další info
14.4
2021

OD 19. DUBNA 2021 MÁME OTEVŘENO

Milí klienti, s potěšením vám oznamujeme, že od pondělí 19. dubna 2021 opět zahajujeme svoji činnost, tentokráte již jako nestátní zdravotnické zařízení (NZZ) v oboru fyzioterapie. Těšíme se na setkání s vámi.

Další info

Archiv novinek

KONTAKTUJTE NÁS

Odeslat